logo reality.sme.sk

Iný komerčný objekt, Liptovský Mikuláš, 12 m², Pôvodný stav ID: 2234472

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: 1. Mája
Úžitková plocha: 12 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 15.10.2021
12 m2
2 200 € mesačne

EXKLUZÍVNE rozsiahla skladová hala v L.M. - Palúdzka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte skladovú halu, ktorá sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš a zároveň sa dostanete za chvíľku všade tam kam potrebujete? Ak ste odpovedali áno, tak táto o výmere 925 m2 vo výbornej lokalite je určená priamo VÁM!
Do našej ponuky sme získali rozľahlú halu v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Palúdzka, ktorá je ako stvorená pre podnikateľské účely, keďže sú k dispozícii IS, ktoré potrebujete (voda, elektrina 220V / 380V).
V tomto prípade nie nutné popisovať interiér, stačí si prehliadnuť fotogalériu či sa rovno po hale prejsť pomocou 3D virtuálnej prehliadky a zrejme spoznáte, že takúto nehnuteľnosť práve hľadáte. Pre náročných sme pripravili aj video z vtáčej perspektívy, kde je zachytené aj okolie, ktoré tvorí prepracovaná infraštruktúra a krásne hory.
Bezproblémová vykládka a otáčanie s kamiónom, sociálne zariadenia ako WC, šatne, sprcha či kancelária je k dispozícii, pre prípad potreby sú v rámci haly aj ďalšie kancelárske priestory po dohode.
Hala je dostatočne odvetrávaná, vstupná rolovacia brána a výška haly činí 7m, no a dostatočný počet parkovacích miest je samozrejmosťou.
Má táto hala aj negatíva? Áno má, že stále čaká na nového nájomcu, čiže ak Vás táto ponuka zaujala, stačí jeden telefonát a dohodnite si s nami obhliadku.


Hala je voľná od 1.1.2022.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 12 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Ján Psotný

zobraziť telefón