logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Košice-Sídlisko Ťahanovce, 39 m², Pôvodný stav ID: 2234237

Lokalita: Košice-Sídlisko Ťahanovce
Ulica: Bukureštská
Úžitková plocha: 39 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.10.2021
39 m2
78 500 €

1 izbový byt,39m2 + loggia, predaj, Košce - Sídlisko Ťahanovce, Bukurešťská

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci sa na Bukurešťskej ulici v Košiciach, Sídlisko Ťahanovce. Byt je situovaný na 2 poschodí panelového bytového domu, s príjemnou západnou orientáciou mimo hlavnej cesty.

Disponuje zasklenou loggiou, plastovými oknami a novými stúpačkami inač je v absolútne pôvodnom stave s nutnou rekonštrukciou. Dispozíciu tvorí vstupná chodba, samostatné wc, samostatná kúpeľňa, prechodová izba do kuchyňe s výstupom na zasklenú loggiu.

Mesačné náklady sú 90€ plus elektrina, plyn je odpojený. Panelový bytový dom ešte nieje zateplený, byt je však teplý a svetlý. Byt je v družstevnom vlastníctve s anuitou na odkúpenie do osobného vlastníctva 200,-€. Samozrejmosťou je aj pivnica.

Cena nehnuteľnosti je 78500,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 39 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 2

Kontaktné údaje

PARTNERS REAL s.r.o.

Vladimír Gaži

zobraziť telefón