logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Považská Bystrica, 1 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2233768

Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: Šoltésovej
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.10.2021
1 m2
235 000 €

REZERVOVANÉ!!! Rodinný dom Považská Bystrica - časť Jelšové

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte miesto svojho nového bývania v tichej, zabývanej a vyhľadávanej lokalite Považskej Bystrice?
Ste domáci majster a bývanie v mestskom paneláku Vám neumožňuje sa naplno venovať svojim záľubám, preto snívate o svojom vlastnom rodinnom dome s garážou pre svoje majstrovanie? Tak potom ste tu správne.

5 STARS Realitná agentúra Vám exkluzívne ponúka kompletne zrekonštruovaný a dispozične rozumne riešený 2 generačný rodinný dom s úžitkovou plochou (spodný byt 44m2, vrchný byt 190m2) vo vyhľadávanej a obľúbenej časti Jelšové v Považskej Bystrici na ulici Šoltésovej s rozlohou pozemku 646m2.

Tento rodinný dom a miesto kde sa nachádza Vám určite učaruje. Tu sa vôbec nebudete cítiť ako v hlučnom a rušnom meste. Rodinný dom je na pozemku rozumne umiestnený a vôbec nevadí ani skutočnosť, že dom je spojený s vedľajším domom jednou stenou a tvorí s ním dvojdom. Rodinný dom postupne od roku 2010 prechádzal kompletnou rekonštrukciou.
Rodinný dom je murovaný, tehlový s brizolitovou omietkou a je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia). Centrálne vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom (spodná i vrchná bytová jednotka majú každá zvlášť svoj samostatný kotol).

Dispozičné riešenie 2 podlažného rodinného domu - zastavaná plocha (108 m2):
A) Prvá bytová jednotka so samostatným vchodom (44m2) - čiastočne podzemné podlažie:
a) vstupná chodba,
b) práčovňa,
c) priestor pre kotol,
d) samostatné WC,
e) obývacia izba s kompletne zariadenou častou kuchyne,
f) spálňa,
g) kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

B) Druhá bytová jednotka so samostatným vchodom (190 m2) :
1 NP 104 m2 :
a) závetrie,
b) veranda,
c) centrálna chodba,
d) schodisko na druhé NP,
e) samostatné WC,
f) kúpeľňa s rohovou vaňou,
g) schodisko do podzemného podlažia (umiestnený kotol)
h) kuchyňa,
i) jedáleň,
j) obývacia izba s kozubom (s uzatvorenou vložkou a výmenníkom do vykurovacieho systému).

Podkrovie 86 m2 :

a) chodba,
b) 3x izba.
c) kúpeľňa s WC.

Na pozemku sa ďalej nachádza samostatne stojaca garáž s vjazdom na hlavnú cestu (kompletná rekonštrukcia v roku 2016). V hornej časti záhrady je postavený murovaný domček, ktorý sa dá využiť na odkladanie náradia prípadne na malú dielňu.
Lokalita Jelšové ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť. Vzhľadom ku každodenným potrebám poloha nehnuteľnosti ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta (15 minút chôdze - 1,5 km). Dochádzajúci za prácou určite privítajú veľmi dobré napojenie na diaľnicu.

Tak čo vravíte na túto nehnuteľnosť?

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:
Poradenstvo úverového špecialistu: V prípade, že využijete bezplatné služby nášho úverového špecialistu (riešenie hypotekárneho úveru), spoločnosť 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok.
Naša realitná kancelária si zakladá na korektnom jednaní s klientom. Spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho je u nás na prvom mieste.
Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, mailovej adrese: peter.vozar@5starsreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, Legionárska 6434/2, 3 poschodie.
S pozdravom Ing. Peter Vozár - 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 7
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

5 STARS Realitná agentúra s.r.o.

5 STARS Realitná agentúra s.r.o.

zobraziť telefón