logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Fiľakovo, 80 m², Pôvodný stav ID: 2233523

Lokalita: Fiľakovo
Ulica: Mocsáryho
Výmera pozemku: 441 m2
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.10.2021
80 m2
42 000 €

REZERVOVANÉ!Na predaj útulný rodinný dom vo Fiľakove

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj čiastočne podpivničený malý rodinný dom vo Fiľakove, ulica Mocsáryho s pozemkom o celkovej výmere 441 m2. Rodinný dom bol postavený v roku 1940, je v pôvodnom stave, momentálne neobývaný. Dispozičné riešenie – vstupná chodba, WC, sprchový kút, kuchyňa, dve izby. Z chodby je priamy vstup do kuchyne, ako aj do obývačky. Prístup do pivnice je z chodby (drevené schody). Druhá izba, spálňa sa nachádza v podkroví kde sa dostanete po drevených schodoch. V rodinnom dome je zavedený verejný vodovod, elektrina a dom je napojený na verejnú kanalizáciu. Vykurovanie domu je riešené: v kuchyni šporák na pevné palivo a v izbách elektrické kachle (na nočný prúd). Podlaha – vstupná chodba, WC a sprchový kút – betón, ostatné miestnosti pôvodná drevená podlaha.
V meste Fiľakovo je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti nehnuteľnosti je základná škoda, autobusová zastávka, banka, pošta, obchody (Lidl, Tesco), reštaurácia, atď.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

_PABA_

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 441 m2
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Izabela Balážová

zobraziť telefón