logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Čadca, 95 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2233133

Lokalita: Čadca
Ulica: Čadca
Zastavaná plocha: 110 m2
Výmera pozemku: 750 m2
Celková plocha: 70 m2
Úžitková plocha: 95 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.10.2021
95 m2
165 000 €

Rodinný dom po rekonštrukcii - Čadca REZERVOVANÝ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AD–REALITY Kysuce – na predaj udržiavaný rodinný dom v širšom centre mesta Čadca, s pozemkom vo výmere  takmer 750 m2. Dom je po úplnej rekonštrukcii, dvojpodlažný, zateplený a dispozíciou poskytuje príjemné bývanie. V suteréne s priamym vstupom z dvora sú dve miestnosti pivníc.. Na prvom podlaží je  vstupná chodba so šatníkom, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, detská izba a kúpeľňa s WC. Podkrovie je zatiaľ nezastavané. Pri vchode je vybudovaná prekrytá terasa s krbom, vedľa je detské ihrisko  doplnené malým vodopádom. Rodinný dom je zateplený, plastové okná, vykurovanie je podlahové s kotlom na plyn, odpady zvedené do kanalizácie, voda z verejného vodovodu.  Parkovanie je na vlastnom pozemku pred domom s možnosťou vybudovania garáže na mieste starej hospodárskej budovy  alebo priamo pri miestnej komunikácii, s ktorou pozemok susedí. Zariadenie a vybavenie - podľa dohody.


Lokalita: Dom je v zastavanej časti obce s dobrou občianskou vybavenosťou – neďaleko je zastávka MHD, obchod, škola cca 1 km, tichá ulica, blízkosť prírody, slnečný, príjemné prostredie. Voľný ihneď,  možná kúpa aj na HÚ.                                                                      RK uvádza,  že tepelný certifikát rodinného domu nebol doteraz majiteľom predložený, resp. je v štádiu spracovania. V súlade s právnou úpravou .


Cena 165.000 eur + možná zľava pri rýchlom jednaní, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 750 m2
Úžitková plocha 95 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Ondrašina

zobraziť telefón