logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Zubák, 3611 m² ID: 2232219

Lokalita: Zubák
Ulica: Zubák
Výmera pozemku: 3611 m2
Celková plocha: 3611 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.10.2021
0 m2
53 000 €

Pozemok v obci Zubák na výstavbu rodinného domu- rekreačných chát

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 3611m2, určený na výstavbu  rekreačných  chát. Nachádza sa v časti obce Zubák. Rozmer pozemku 97 m dlžka a 41 m šírka. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Zamilujú si ju predovšetkým milovníci prírody, ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli žiť na dedine . IS elektrika v blízkosti pozemku, voda vlastná studňou, plyn nie, kanalizácia nie, cesta obecná spevnená. Vstup na pozemok  priamo z obecnej cesty.


Je tu taktiež množstvo možností využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. V okolí obce Zubák  v rozsahu približne 5 km sa nachádza hrad Lednica krásne prostredie. V blízkej obci Lednické Rovné je kompletná občianska vybavenosť – cukráreň, bar, reštaurácie, Tesco,  ZŠ, MŠ, lekár , kostol, pošta, kultúrny dom, kino, banka,  autobusová stanica.  Napojenie na diaľnicu smer BA/Žilina je približne 20 km od pozemku.


V blízkosti pozemku sa nachádza miesto možného pripojenia na elektrinu (cca 20 m od najbližšej hranice pozemku).  V prípade záujmu o menšiu časť pozemku je možná dohoda o veľkosti a cene pozemku.
V prípade záujmu o bližšie informácie technického charakteru Vám poskytneme priamo v RK.


V prípade záujmu poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy pozemkov spolu s poistením osôb a majetku. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami v SR.


Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 3 611 m2

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Mária Fürsten

zobraziť telefón