logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Levice, 180 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2232031

Lokalita: Levice
Ulica: Levice
Úžitková plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.10.2021
180 m2
199 000 €

Pekný rodinný dom v lukratívnej časti Levíc

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa vo veľmi dobrej a vyhľadávanej lukratívnej časti mesta Levice. Dom je veľmi pekný, čistý vhodný k okamžitému nasťahovaniu .Dispozične je riešený s prízemia ,kde sa nachádza vstupná chodba v ktorej je drevené schodište vedúce na poschodie domu .Na prízemí sa nachádza kuchyňa v ktorej je aj samostatný vstup do špajzy. Je tu aj samostatná toaleta .Oproti vstupným dverám sa nachádza aj slovenská izba, nazývaná majiteľmi ako vináreň v ktorej si môžete posedieť pri poháriku vína nakoľko táto vinárnička má vstup aj do klenbovej vínnej pivnice. Na prízemí z bočnej strany sa nachádza veľká priestranná dvoj garáž ,ktorá sa otvára na diaľkové ovládanie je vhodná pre dve autá s čoho jedna časť garáže má montážnu jamu a aj úložný strešný priestor vhodný na odkladanie vecí rôzneho druhu .V prízemnej časti máme aj technickú miestnosť, kde sa nachádza plynový kotol, ktorý rozvádza teplo do ústredného kúrenia vo všetkých miestnostiach v dome. Po schodoch sa dostaneme na poschodie rodinného domu, kde sa nachádza 5 obytných miestností ,kúpeľňa s toaletou a murovaným sprchovým kútom. Zo spálňovej časti máme aj vstup na balkón. Za rodinným domom máme terasu a kaskádovitý pozemok vedený ako záhrada s rozlohou 7 árov, kde sa nachádzajú ovocné stromy a skleník s murovaným základom. Oproti skleníku sa nachádza drevená chatka, ktorá môže poslúžiť ako odkladací priestor na náradie, alebo je vhodná ako domček na hranie pre deti. Strecha v tomto dome je s pozinkovaného plechu, ktorá je v pravidelnej starostlivosti. Materiál na výstavbu bol použitý kváder. Voda je tu mestská ,okná pôvodné veľmi zachovalé s vymenenými vnútornými sklami, kde vnútorné sklo je troj sklo. Dom bol postavený v 90-tich rokoch .V okolí sú veľmi príjemný a milí susedia.Pri vážnom záujme na cene dohoda možná!
Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Lenka Slušná 0911 131 906

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 180 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Lenka Slušná

zobraziť telefón