logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Zázrivá, 166 m², Vo výstavbe ID: 2231624

Lokalita: Zázrivá
Ulica: Zázrivá
Výmera pozemku: 800 m2
Úžitková plocha: 166 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.10.2021
166 m2
450 000 €

Luxusná chalupa na predaj v Zázrivej

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RESIDENCE prináša lukratívnu ponuku pre tých, ktorí majú záujem o investíciu v podobe luxusnej rekreačnej chalupy v tichej rázovitej obci Zázrivá na Orave.

Ponúkame vám na predaj 2 samostatné chalupy na konci obce Zázrivá v časti Kozinská, ktoré sú zahrnuté do nášho projektu www.kozinskechalupy.sk. Každá bude mať samostatný pozemok o celkovej rozlohe cca 800m2. Prístup je po obecnej asfaltovej komunikácii.
Chalupy sú útulné a citlivo zasadené do krajiny. Poskytujú všetok luxus, ktorý pre svoje víkendy a dovolenky hľadáte. K dispozícii máte dostatok krytých parkovacích plôch, aj priestranné prekryté terasy. Všetky stavebné prvky kombinujú prírodné materiály, akými sú drevo a kameň. Malé okná tradičných dreveníc nahradili veľkoformátové, cez ktoré sa vonkajšie prostredie nenápadne spája s interiérom. Priestor každej z oboch chalúp maximalizuje využitie svahovitého rázu tejto lokality.
Chalupy pozostávajú z dvoch podlaží. Z krytého parkovania sa dostanete priamo do nočnej časti s kúpeľňou a tromi spálňami. Po zídení schodiskom sa dostanete do rozľahlej obytnej dennej časti s halou, ktorá plynule prechádza do krytej terasy s grilom. Tu nájdete aj vlastnú posilňovňu (ktorá môže byť samozrejme upravená na iný účel podľa želania klienta), či praktický priestorný sklad. Každá z dvoch chalúp zaberá celkovú úžitkovú plochu 166,33 m2.
Financovanie projektu
Nadobúdacia cena zariadenej chalupy je 450.000,- € s DPH
Platba je rozdelené na 4 časti
• 20 % pri podpise zmluvy o budúcej zmluve
• 30 % pri dokončení hrubej stavby zakrytú strechou
• 30 % pri dokončení interiérov a exteriérov – pre vylúčenie pochybností sa jedná o dokončenie úprav povrchov. To znamená dokončenie stien, sadrokartónov, podláh, omietok, obkladov a podobne.
• 20 % po kolaudácii a podpisu riadnej kúpnej zmluvy
Po vyplatení plnej kúpnej ceny Vám neodkladne odovzdáme kľúče a môžete si začať užívať vašu novú krásnu chalupu.
Pre viac informácií o projekte si pozrite na stránku www.kozinskechalupy.sk, alebo kontaktujte nášho realitného makléra Boris Barborík, 0903 308 042 alebo na email barborik@residence-real.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Výmera pozemku 800 m2
Úžitková plocha 166 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

RESIDENCE realitná kancelária

Boris Barborík

zobraziť telefón