logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Považany, 300 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2231138

Lokalita: Považany
Ulica: Považany
Výmera pozemku: 2069 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.10.2021
300 m2
189 000 €

Ko-real, ponúkame na predaj rodinný dom v obci Považany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Iba 3 km od Nového Mesta nad Váhom, ponúkame na predaj veľký rodinný dom, ktorý poskytne pohodlné bývanie aj pre veľkú rodinu. Dom je síce situovaný pri hlavnej ceste cez obec, ale prislúchajúci pozemok je dostatočnou kompenzáciou tejto polohy.
Jedná sa o klasický dom s tromi podlažiami :
- Kompletné podpivničenie, suterén, kde sa nachádza technická miestnosť – kotolňa s plynovým kotlom, ktorý zaisťuje vykurovanie domu, komora, v ktorej je aj elektrický bojler na ohrev vody, dielňa a miestnosti ktoré slúžia ako skladové priestory. V pivničných priestoroch je vedená aj nová vodovodná a kanalizačná prípojka, ktorú treba iba dopojiť. Momentálne je dom zásobovaný vodou z vlastnej studne, odpad je vedený do žumpy.
- Na prízemí za zádverím je otvorená kuchynská časť s dvomi komorami, so vstupom do obývacej izby, hosťovskej izby, spálne, ktorá je prepojená so zimnou záhradou – do zimnej záhrady je možný vstup aj z dvora. V prízemnej časti sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC.
- Na poschodí je veľká rodinná kúpeľňa, 3 izby so šatníkmi, plus samostatný šatník. Izby vedúce do kľudného dvora, záhrady sú prepojené veľkou terasou.
Dom v priebehu posledných rokov prešiel postupnou rekonštrukciou: nová strešná krytina Bramac, elektroinštalácia v medi, výmena okien, dverí – exteriérových, nová kuchynská linka,
Prislúchajúci pozemok o výmere 2069 m2, svojou veľkosťou je vhodný aj na chov domácich zvierat, resp. vybudovanie veľkého bazéna – všetko podľa predstáv nového majiteľa, momentálne je vo dvore vybudovaný altánok, plus otvorený prístrešok – garážové státie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 069 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Anna Konečná KO - REAL

Anna Konečná

zobraziť telefón