logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Košice-Juh, 1 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2230708

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: Krakovská
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.10.2021
1 m2
108 900 €

Predaj 2izb. byt Košice Juh - Krakovská ul., výmera 40m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

VISIT REAL s.r.o. Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka príjemné a tiché bývanie v kvalitne zrekonštruovanom 2.izb. byte /rok 2016/ s kuchynským kútom v osobnom vlastníctve.

Byt pozostáva z dvoch izieb, kuchynskej časti a príslušenstva, ktoré tvorí kúpeľňa, WC, chodba, predsieň a komora na spoločnej chodbe).

Byt má úžitkovú výmeru podľa portálu katastra 40 m2 (podlahová plocha bytu + plocha kumbálu na spoločnej chodbe).

Vo vlastníctve majiteľa je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom. Byt sa nachádza na ideálnom 7.p./8.p.. Byt nemá loggiu. Nádherný výhľad na zeleň a JUH Košíc.

DISPOZÍCIA BYTU

Z chodby je vstup do samostatnej toalety, kúpeľne a cez malú predsieň s dostatočným priestorom na skrine a do obývacej izby spojenej s kuchynským kútom a spálne.

Nová dispozícia bytu spočíva vo vytvorení samostatných vstupov do izieb vďaka vymurovaniu priečok a vytvoreniu predsiene.

Byt je stredový, orientovaný na juhovýchod, je presvetlený, slnečný a teplý.

Výťah stojí na každom poschodí. Byt spĺňa všetky požiadavky bytu vhodného na prenájom v prípade kúpy ako investície do nehnuteľnosti - širšie centrum mesta, samostatné vstupy do jednotlivých častí bytu, nízke náklady na bývanie.

REKONŠTRUKCIA BYTU

Rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2016, použité boli kvalitné stavebné a finálne materiály.

Nová dispozícia:

novovymurované jadro
nové elektrické rozvody, rozvody vody a odpadu
nové podlahy, dlažby, obklady
sanita /sprchovací kút/
nové radiátory s termostatickými hlavicami a regulátormi tepla.
Okná sú plastové, vnútorné žalúzie
nové Interiérové dvere ,
bezpečnostné vchodové dvere,
v izbách a v kuchyni sú podlahy plávajúce laminátové, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba.
BYTOVÝ DOM

Spoločné priestory prešli rekonštrukciou /2019/ , menené plastové okná v spoločných priestoroch, výmena vstupnej brány, urobený bezbariérový vstup. V roku 2021 menený nový výťah /stojí na každom poschodí/. Správu vykonáva: Správa domov Košice s.r.o., Hroncova 5, Košice.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom a pred garážami, susedia slušní a tichí. Možná kúpa formou hypotekárneho úveru. Predaj bytu nie je ničím podmienený. Na byte nie je žiadna ťarcha. Byt je voľný a po kúpe k dispozícii na sťahovanie.

*Nízke mesačné platby - na dvoch ľudí - platba správcovi - 115,-eur.

LOKALITA

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou (škôlky, školy, domovy, sociálnych služieb Univerzitná nemocnica L.Pasteura, pošty, banky) , s vvýbornou dopravnou infraštruktúrou (MHD a SAD) a nákupnými možnosťami – v tesnej blízkosti potraviny FRESH, OC CASSOVIA, OPTIMA, Merkury Market a iné…

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú parky, ihriská, športovo-zábavný areál Magenta na Alejovej ul., športovo-relaxačné centrum.Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 8

Kontaktné údaje

Visit Real s.r.o

Visit Real s.r.o

zobraziť telefón