logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Hlohovec, 80 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2228198

Lokalita: Hlohovec
Ulica: Šafárikova
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 100 m2
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.11.2021
80 m2
117 000 €

Exkluzívne PNORF – 3i byt, 80 m2, 2x balkón, 2x pivnica, záhrada, Šafárikova ul.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3i byt s dvoma balkónmi, pivnicou, záhradnou pivnicou a pozemkom, za bytovým domom v tichej lokalite na Šafárikovej ul. v Hlohovci.

Byt s úžitkovou plochou 80 m2 má okná orientované na tri svetové strany, kúpeľňu so sprchovým kútom a vaňou, 2x balkón, murovanú pivnicu v suteréne bytového domu a nezávislé elektrické vykurovanie a ohrev vody.

Dispozícia bytu: chodba, vpravo sa nachádza samostatná toaleta, ďalej vpravo je kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou. Vľavo sa nachádza prvá spálňa. Na konci chody je priestranná obývacia izba s jedálňou a balkón západnej orientácie. Z obývacej izby sa vchádza do tretej spálne s druhým balkónom orientovaným na juh a do kuchyne.

Čiastočne zrekonštruovaný byt má nové plastové okna, bezpečnostné dvere, vymurované bytové jadro, kuchynskú linku, plávajúce podlahy, dlažbu a obklady.

Kompletne zrekonštruovaný a zateplený panelový bytový dom má presklené spoločné priestory, len 3 podlažia s troma bytovými jednotkami na poschodí a pivnice v suteréne domu. Aktívna občianska samospráva, upravený a čistý vchod s el. vrátnikom.

Prednosti bytu: tichá lokalita, nízke náklady, presvetlená dispozícia na 3 svetové strany, 2x balkón, záhradka s pivnicou, bezproblémové parkovanie a zateplený byt. dom s malou komunitou kooperujúcich vlastníkov bytov. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

JUDr. Branislav Fázik

zobraziť telefón