logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Unín, 140 m², Pôvodný stav ID: 2228145

Lokalita: Unín
Ulica: Veľká strana
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.10.2021
140 m2
95 000 €

Ponúkame na predaj starší útulný domček v obci Unín

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Directreal Casa Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj starší rodinný domček v obci Unín. Domček je v pôvodnom avšak peknom, čistom a udržiavanom stave. Pozostáva z priestrannej chodby so zádverým z 3 (troch) obytných miestnosí a v podkroví domu je 1 (jedna) obytná izba. Do ulice sú orientované 2 (dve) izby, väčšia spálňa, kuchyňa a kúpeľňa sú orientované do dvora. Kúpeľňa disponuje vaňou aj sprchovým kútom a toaletou. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom značky protherm, ktorý je každý rok kontrolovaný revíznou správou ale možnosťou kúrenia je aj tuhým palivom nakoľko v pivnici domu je plne funkčný kotol na tuhé palivo. Strecha domu je sedlová a konštrukcia je železná. Dom je napojený na všetky inžinierske siete ako obecná voda, plyn, elektrika, prístupová cesta k domu je asfaltová.

Tento rodinný dom je skvelou príležitosťou ak si chcete domček prerobiť podľa vlastných predstáv. Domček sa dá aj zväčšiť a to, že môžte vybudovať pekné veľké podkrovné bývanie. Dom je aj celý podpivničený a využívaný je ako letná kuchynka, odkladací priestor, komora a plus má krásny klembený sklep.

Samotný pozemok je o výmere 347m2 je celý oplotený zdeným plotom a za zadným plotom je potok. Na pozemku sa nachádzajú hospodárske budovy postavené v roku 1989 a slúžia ako dielne a zvyšok sa využíval na chov hospodárskych zvierat. Pozemok je mierne svahovitý a nachádza sa na ňom niekoľko ovocných stromov ako napríklad jablone, slivky a aj funkčná údiareň.


V obci sa nachádza základná škola s materskou škôlkou, lekár, potraviny, lekáreň.
V cene je kompletný právny a hypotekárny servis, katastrálne poplatky, prepis energií, plynu atď.
Bezplatné vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru s možnosťou 100% financovania nehnuteľnosti aj s možnosťou vybavenia úveru na rekonštrukciu.
Maklérka odporúča obhliadku.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Simona Holečková

zobraziť telefón