logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Veľké Úľany, 100 m², Pôvodný stav ID: 2223457

Lokalita: Veľké Úľany
Ulica: Mlynská
Zastavaná plocha: 140 m2
Výmera pozemku: 1039 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.10.2021
100 m2
110 000 €

Starší rodinný dom na PREDAJ s krásnym pozemkom v tichej lokalite

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, na krásnom pozemku s ovocnými stromami s celkovou rozlohou 1039 m2 v obci Veľké Úľany v okrese Galanta.
Jedná sa o jednopodlažný 3-izbový dom, dispozícia – vstupná chodba, naľavo od chodby: dve izby, oproti chodbe menšia miestnosť, napravo od chodby: kuchyňa, kúpeľňa a ďaľšia miestnosť.
Výhodou je, že nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a vyžaduje si rekonštrukciu, takže nový majiteľ si vie všetko prerobiť podľa svojich predstáv, nakoľko dom je zdravý bez prasklín a mokrých stien. Navyše lokalita je veľmi lukratívna a tichá, príjemní susedia a len 5 minút peši od centra a občianskej vybavenosti.

Dom je napojený na verejný vodovod a je možné pripojenie na verejnú kanalizáciu. Vykurovanie je plynové, gamatky sa nachádzajú v každej miestnosti okrem kuchyne. Pozemok je veľký, je tu priestor na prístavbu. Súčasťou pozemku je i hospodárska budova. V obci je dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, obchody, služby, reštaurácia.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 039 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.

Silvia Hatalová

zobraziť telefón