logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Dohňany ID: 2220753

Rekreačný pozemok v obci Zbora 402m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 402 m2, určený na výstavbu rekreačnej   chaty, mobilného domčeku, kontajnerového domu.  Nachádza sa v extraviláne obce Zbora. Rozmer pozemku 28 m dlžka a 14 m šírka. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Potôčik ktorý tečie cez pozemok vytvára romantické zákutie na oddych a relax v lone prírody, zamilujete  si  tento krásny kúsok  prírody, vhodný pre tých ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli relaxovať na dedine . Pozemok je zmeraný geodetom ,prístupova cesta na  pozemok je štátna, spevnená.


Bez Is , voda vlastná studňou, plyn nie, kanalizácia nie, cesta obecná spevnená.


fotografie s obrázkom nehnuteľnosti, slúžia pre predstavu ,aký druh stavby by bolo možné postaviť.


Je tu taktiež množstvo možností využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. V okolí obce Zbora  v rozsahu približne 5 km sa nachádza  okresné mesto Púchov . V blízkej obci Dohňany je kompletná občianska vybavenosť    Napojenie na diaľnicu smer BA/Žilina je približne 5 km od pozemku.


V prípade záujmu poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy pozemkov spolu s poistením osôb a majetku. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami v SR.


Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Mária Fursten, 0904 808 521, prípadne na e-mail adrese: fursten@vasereality.sk


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky


 

 


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Mária Fürsten

zobraziť telefón