logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Skalica, 99999999.99 m², Vo výstavbe ID: 2220226

Lokalita: Skalica
Ulica: Skalica
Výmera pozemku: 600 m2
Úžitková plocha: 99999999.99 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
100 000 000 m2
149 000 €

REZERVOVANÉ • Na predaj novostavby bungalovov s garážou a terasou v Skalici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • Ponúkame na predaj budúcu novostavbu bungalovu 4+1 s garážou a zastrešenou terasou v meste Skalica, v stave hrubá stavba so strechou (obvodové múry, interiérové priečky, strecha s krytinou, odkvapový systém + projektová dokumentácia). Rodinný dom je samostatne stojaci, murovaný z pórobetónu, 4-izbový s kuchyňou, jedálňou a garážou. Nachádza sa na pozemku o výmere 600 m2.

Dispozícia: Vstupná chodba, hala, obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou, tri samostatné izby (každá má samostatný vchod), kúpeľňa s WC. Ďalej technická miestnosť s priestorom na kotol, práčku a sušičku, WC a umývadlo, garáž s oknom. Z obývacej izby je vstup na zastrešenú terasu. V obývačke je tiež predpríprava na krb - postavený komín. Možnosť stavbu napojiť na elektrinu, mestskú vodu, kanalizáciu, plyn a optický internet priamo pred domom.

Postavené z kvalitných materiálov. Strešná betónová krytina značky Mediterran (výber zo štyroch farebných odtieňov). Stavba je z bielych pórobetónových tvárnic značky PORFIX. Podľa analýz, materiály PORFIX nepredstavujú riziko ohrozenia zdravia ani životného prostredia, anorganický minerálny materiál, ktorý neobsahuje žiadne horľavé zložky, štruktúra pórobetónu zabezpečuje dobrú izoláciu zvukov aj v rušných centrách miest, rovnomernosť pórovitej štruktúry zabezpečuje zhodné termo-fyzikálne vlastnosti vo všetkých smeroch.

Cena domu aj s pozemkom: 149.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Jana Filúšová - 0905 496 941

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 100 000 000 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Jana Filúšová

zobraziť telefón