logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Pezinok, 32 m², Novostavba ID: 2220220

Lokalita: Pezinok
Ulica: Moyzesova
Úžitková plocha: 32 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.09.2021
32 m2
129 900 €

NOVOSTAVBA - 1 IZBOVÝ BYT Pezinok 32 m2 + komora 2,5 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

NOVOSTAVBA - 1 IZBOVÝ BYT Pezinok, Moyzesova ul. 4/B, 32 m2 + komora 2,5 m2

Ponúkame na predaj exkluzívny 1 izbový byt, v centre mesta Pezinok. Byt je situovaný na
6. nadzemnom podlaží modernej novostavby polyfunkčného domu Panorama Centrum Pezinok. K atraktívnosti lokality prispieva výborné dopravné napojenie na vlaky, autobusy, mestskú dopravu, v blízkosti je dôležitá infraštruktúra mesta, daňový úrad, pošta, banky, mestská poliklinika, lekárne a samotné centrum mesta Pezinok vzdialené 3 minúty chôdze.
Na prízemí Polyfunkčného domu Panorama Centra sa nachádzajú rôzne obchodné prevádzky, kaviareň, reštaurácia, banka s poštou.

POPIS: V priestrannej vstupnej bytovej časti zádveria oddelenej od exteriéru uzamykateľnými dverami sú poštové schránky, vstupový videovrátnik a kamerový bezpečnostný systém domu. Výťah sprístupňuje všetky podlažia a celý objekt je preto úplne bezbariérový od ulice až po vstupy do bytov. Vstup do bytu na 6 NP je zo spoločnej chodby, cez bezpečnostné dvere so systémom centrálneho kľúča EVVA. Byt je zariadený nadštandardnými prvkami interiéru s úložnými priestormi v chodbe a v izbe, moderne zariadeným dvojlôžkom, kuchyňou so spotrebičmi a jedálenským pultom s barovými stoličkami. Z obývacej izby je vstup na priestrannú krytú loggiu s drevenou podlahou a s nádherným výhľadom na celé centrum mesta a na celú panorámu Malých Karpát. Podlahy v byte sú z nadštandardných laminátových parkiet, v kúpeľni sú keramické obklady, dlažby, WC sprchový kút a práčka. Moderne riešená dispozícia bytu poskytuje pri výmere 32 m2 dostatočný obývací priestor, byt má podlahové vykurovanie so samostatnou bytovou výmenníkovou stanicou, klimatizáciu, zvukový a tepelný komfort. Bytový dom je zateplený modernou odvetranou fasádou s minerálnou vlnou. Spoločné priestory bytovému domu a schodiská sú u keramickej dlažby, dom má vlastnú plynovú kotoľňu, podzemný parking, a vonkajšie parkovacie miesta pre návštevy. Ku bytu prináleží samostatná komora, umiestnená na 3. nadzemnom podlaží s výmerou 2,5 m2 a je možné si prenajať parkovacie miesto.

VYHOTOVENIE DOMU:
Stavba domu je monolitická, vnútorné priečky sú železobetónové, na stenách sú vápenno-cementové omietky, podlahy sú z betónových poterov a plávajúcimi laminátovými podlahami. V byte je kompletná elektroinštalácia so svietidlami, BVS pre podlahové vykurovanie domu a ohrev teplej vody a klimatizácia. Plastové okná majú izolačné 2-sklá. Stavba bolo kolaudovaný v roku 2015. Na všetkých oknách bytov je v rámci modernej fasády predpríprava na vonkajšie látkové elektricky ovládané rolety a všetky bytu majú pripojenia telekomunikačných sietí.

CENA BYTU : 129.900,- Eur

KONTAKT: 0903 750 650, milko@kaat.sk
Ing. Ivan Milko, Karpatský ateliér, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 32 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 6

Kontaktné údaje

Karpatský ateliér, s.r.o.

Karpatský ateliér, s.r.o.

zobraziť telefón