logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Rožňava, 80 m², Pôvodný stav ID: 2219777

Lokalita: Rožňava
Ulica: Rumunská
Výmera pozemku: 445 m2
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.09.2021
80 m2
98 000 €

Rodinný dom na predaj v Rožňave

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

CBF-reality Vám ponúka predaj rodinného domu v širšom centre mesta Rožňava, 10 min. pešou chôdzou od centra mesta. Rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza na Rumunskej ulici, s asfaltovou prístupovou cestou, na rovinatom pozemku s rozlohou 445 m2. Úžitková plocha domu je 80m2. Je situovaný SJ. Pozostáva z 2 predsiení, kuchyne, 2 izieb, z rekonštruovanej kúpeľne s toaletou, špajze. Na hornom podlaží je malá izbička s balkónom a povala, ktorou sa pri rekonštrukcii vytvoria ďalšie obytné miestnosti. Dom je čiastočne podpivničený, kúrenie tuhým palivom / prípojka na plyn k dispozícii /, voda / mestský vodovod /. Na pozemku sa nachádza studňa, rovinatá záhrada s možnosťou pestovania ovocia, zeleniny, kvetín či okrasných kríkov.
Fantázii sa medze nekladú. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je, že si rekonštrukciu môžete zrealizovať podľa vlastných predstáv, nachádza sa blízko centra, školy, MHD, nákupných možností, bezproblémoví susedia.
Cena: dohodou

Ponúkame Vám prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové a hypotekárne poradenstvo a je zárukou príjemnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 445 m2
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

KES-RV, s.r.o.

Gabriela Csobádiová

zobraziť telefón