logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Tvrdošovce, 100 m², Vo výstavbe ID: 2219205

Lokalita: Tvrdošovce
Ulica: J. Hollého
Zastavaná plocha: 122 m2
Výmera pozemku: 1600 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.09.2021
100 m2
179 900 €

NOVOSTAVBA BUNGALOVU v prevedení "ŠTANDARD" na veľkom 16-árovom pozemku!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak máte záujem bývať vo svojom vysnívanom domčeku je tu pre Vás  exkluzívna ponuka šitá na mieru. Môžete si vybrať z nasledovných dvoch ponúk:

Bungalov v prevedení „ŠTANDARD“ na veľkom 16-árovom pozemku
Bungalov v prevedení „ŠTANDARD“  na 4-árovom pozemku,  ktorý si viete pozrieť v nasledujúcej ponuke: https://www.amisreal.sk/nehnutelnost/predaj/dom/novostavba-bungalovu-v-prevedeni-standard-s-kuchynskou-linkou-na-4-arovom-pozemku/

Realitná kancelária AMIS REAL  má pre Vás exkluzívnu ponuku novostavby 4-izbového bungalovu s terasou v prevedení „ŠTANDARD „ t.j. vrátane obkladov, dlažby, podláh, sanity, zásuviek a interiérových dverí,  na veľkom 16-árovom pozemku. Rodinný dom bude postavený na rovinatom 16-árovom pozemku s podlahovou plocha 100m2 a zastavanou plochou 122 m2. Dom okrem terasy na príjemné posedenia, grilovanie či relaxovanie bude disponovať v interiéri aj 2 kúpeľňami -  jedna s predprípravou na  sprchový kút a druhá s predprípravou na vaňu, čo ocenia najmä rodiny s deťmi.

Konštrukcia domu:  pálená tehla + zateplenie polystyrénom o hrúbke 20cm, väzníkový krov,  strešná krytina – škridla (farba) podľa výberu zákazníka.  Kúrenie: podlahové - prostredníctvom plynového kotla - možnosť regulácie teploty v každej miestnosti. Voda - dom napojený na obecný vodovod, ohrev vody – bojler (plyn), + na pozemku studna so šachtou,  odpad – žumpa s prípravou na napojenie kanalizácie, ktorá v obci momentálne nie je vybudovaná, trativod - vsakovacia jama. Okná vrátane vchodových dverí budú plastové. Omietka v bielej farbe, fasáda domu (farba) podľa výberu zákazníka.

Predpríprava: na klimatizáciu, krb a vonkajšie žalúzie.

V cene bungalovu sú zahrnuté aj vonkajšie úpravy a to:
spevnené plochy pre 2 autá
chodníky zo zámkovej dlažby
okapové chodníky
vybudovanie terasy

Dom
zastavaná plocha : 122m2
podlahová plocha domu : 100 m2
celková výmera pozemku : 1600 m2
orientácia: východ, juhozápad

Dispozícia

Interiér – pozostáva z predsiene z ktorej je vstup na samostatnú toaletu, chodby, spálne so samostatnou kúpeľňou s toaletou, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, 2 samostatných izieb, druhej kúpeľne s toaletou a technickej miestnosti.

Exteriér – pozostáva z terasy, chodníkov a 2 parkovacích miest

Lokalita
Obec Tvrdošovce sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou- školy, škôlky, detské ihriská, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, obchodné centrum, reštaurácie, kaviarne, pekárne, termálne kúpalisko, futbalový štadión, čerpacia stanica, bankomaty, vlaková stanica, ktorá zabezpečuje dobré spojenia do okolitých miest.

Cena
179.900,-  EUR  (vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníckeho práva vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu)

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 600 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

AMIS REAL s.r.o.

Ing. Jana Kobelárová

zobraziť telefón