logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Tvrdošovce, 100 m², Vo výstavbe ID: 2219201

Lokalita: Tvrdošovce
Ulica: J. Hollého
Zastavaná plocha: 122 m2
Výmera pozemku: 400 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.09.2021
100 m2
165 000 €

NOVOSTAVBA BUNGALOVU v prevedení "ŠTANDARD" na 4-árovom pozemku!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak máte záujem bývať vo svojom vysnívanom domčeku je tu pre Vás  exkluzívna ponuka šitá na mieru. Môžete si vybrať z nasledovných dvoch ponúk:

Bungalov v prevedení „ŠTANDARD“  na 4-árovom pozemku
Bungalov v prevedení „ŠTANDARD“ na veľkom 16-árovom pozemku, ktorý si viete pozrieť v nasledujúcej ponuke: https://www.amisreal.sk/nehnutelnost/predaj/dom/novostavba-bungalovu-v-prevedeni-holodom-na-velkom-16-arovom-pozemku/

Realitná kancelária AMIS REAL  má pre Vás exkluzívnu ponuku novostavby 4-izbového bungalovu s terasou v prevedení „ŠTANDARD"  t.j. vrátane obkladov, dlažby, podláh, sanity, zásuviek a interiérových dverí.  Rodinný dom bude postavený na rovinatom 4-árovom pozemku s podlahovou plocha 100m2 a zastavanou plochou 122 m2. Dom okrem terasy na príjemné posedenia, grilovanie či relaxovanie bude disponovať v interiéri aj 2 kúpeľňami -  jedna so sprchovým kútom a druhá s vaňou, čo ocenia najmä rodiny s deťmi.

Konštrukcia domu:  pálená tehla + zateplenie polystyrénom o hrúbke 20cm, väzníkový krov,  strešná krytina – škridla (farba) podľa výberu zákazníka.  Kúrenie: podlahové - prostredníctvom plynového kotla - možnosť regulácie teploty v každej miestnosti. Voda - dom napojený na obecný vodovod, ohrev vody – bojler (plyn), + na pozemku studna so šachtou,  odpad – žumpa s prípravou na napojenie kanalizácie, ktorá v obci momentálne nie je vybudovaná, trativod - vsakovacia jama. Okná vrátane vchodových dverí budú plastové. Omietka v bielej farbe, fasáda domu (farba) podľa výberu zákazníka.

Predpríprava: na klimatizáciu, krb a vonkajšie žalúzie.

V cene bungalovu sú zahrnuté aj vonkajšie úpravy a to:
spevnené plochy pre 2 autá
chodníky zo zámkovej dlažby
okapové chodníky
vybudovanie terasy

Dom
zastavaná plocha : 122m2
podlahová plocha domu : 100 m2
celková výmera pozemku : 400 m2
orientácia: východ, juhozápad

Dispozícia
Interiér – pozostáva z predsiene z ktorej je vstup na samostatnú toaletu, chodby, spálne so samostatnou kúpeľňou s toaletou, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, 2 samostatných izieb, druhej kúpeľne s toaletou a technickej miestnosti.

Exteriér – pozostáva z terasy, chodníkov a 2 parkovacích miest

Lokalita
Obec Tvrdošovce sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou- školy, škôlky, detské ihriská, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, obchodné centrum, reštaurácie, kaviarne, pekárne, termálne kúpalisko, futbalový štadión, čerpacia stanica, bankomaty, vlaková stanica, ktorá zabezpečuje dobré spojenia do okolitých miest.

Cena

165.000,-  EUR  (vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníckeho práva vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu)

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 400 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

AMIS REAL s.r.o.

Ing. Jana Kobelárová

zobraziť telefón