logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Strážske, 55 m², Novostavba ID: 2217970

Lokalita: Strážske
Ulica: Obchodná
Celková plocha: 55 m2
Úžitková plocha: 55 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.09.2021
55 m2
57 000 €

REZERVOVANÝ - MODERNÝ BYT V NOVOSTAVBE č. 28

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Ak rozmýšľate nad kúpou nového bytu, ste náročný klient, chcete nový byt , ale za rozumnú cenu - neváhajte.

Na predaj je pripravený skolaudovaný byt v novostavbe, situovaný na rázcestí medzi okresnými mestami Humenné, Michalovce a Vranov v mestečku STRÁŽSKE.

Moderne riešený dvoj - izbový byt č.28 o veľkosti neuveriteľných 55 m2 pozostáva z  obývacej izby, ktorá je elegantnne spojená s kuchyňou, spálne, kúpelne, ktorej súčasťou je bezbarierový sprchovací kút so sklenenou zástenou, závesné WC, kvalitné umývadlo na doske so skrinkou, vlastný zásobník na ohrev teplej vody a príprava na práčku. Podlahy sú v kombinácií veľkoformátovej dlažby a laminátu. Veľké plastové okná s trojsklom zabezpečujú svetlosť a slnečnosť izieb, rovnako aj úsporu tepla. Stavba je murovaná, tehlová a zateplená, čo rovnako prispieva k zníženiu  nákladov na vykurovnie, ktoré je  podlahové s termostatom v každej izbe.

Bonusom tohoto bytu je rezidenčné bývanie, južná orientácia a balkón.

Rezidenčné bývanie ponúka možnosť vlastného parkovného miesta, využívania oddýchovej zóny s altánkom a bezpečné bývanie v uzatvorenom areály s elektrickou, vstupnou bránou.

Vybavovanie HÚ na bývanie je náročný a zdĺhavý proces, preto vám ponúkame úplne bezplatne profesionálneho poradcu , ktorý vás prevediete celým vybavovacím kolotočom a pomože s výberom najvhodnejšej alternatívy financovania kúpy nehnuteľnosti.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom  nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 55 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 3

Kontaktné údaje

Diamond reality

Alena Holotová

zobraziť telefón