logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Veľké Úľany, 167 m², Novostavba ID: 2217885

Lokalita: Veľké Úľany
Ulica: Veľké Úľany
Zastavaná plocha: 119 m2
Výmera pozemku: 390 m2
Úžitková plocha: 167 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.09.2021
167 m2
184 900 €

PREDAJ - Nadštandardný 6- IZBOVÝ dvoj podlažný rodinný dom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

BELLA VITA Slovavakia Vám ponúka NA PREDAJ nadštandardný , 6- IZBOVY – 2 podlažný rodinný dom v centre skvele vybavenej obce Veľké Úľany, vo vyhľadávanej lokalite, len 14km od Senca. Dom sa nachádza v blízkom centre v tichej ulici s terasou, záhradou a s ovocnými stromami.
Dom je ponúkaný ako novostavba v prevedení holodom . Táto exkluzívna nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite. Pešou chôdzou do centra iba 3 min.V blízkosti 200 m je SUPERMARKET, autobusová zastávka, škôlka a základná škola. Cesta autom do Bratislavy (AVION) trvá 30 min, vlakom zo Sládkovičova za 35 min.

Novostavba je ponúkaná ako energetický dom o dĺžke takmer 21 m, kde je dostatok priestoru nielen pre rodinu s deťmi, ale aj pre viac generačné rodiny, pričom je navrhnutý úsporne na energie. Dom sa dá eventuálne po dispozičných zmenách rozdeliť aj na 2 bytové jednotky so samostatnými vchodmi a vjazdmi z ulice. Dom má zateplenie polystyrénom o hrúbke 20 cm, plastové okna sú vyrobené zo 6 komorového profilu s 3 -sklom a koeficientom U= 0,7. Dom je pripravený relatívne na nezávislosť od sietí, lebo má vlastnú studňu a tiež prípravu na fotovoltaiku 8kW, ktorá pomocou virtuálnej batérie vie použiť energiu vyrobenú v lete aj na osvetlenie a kúrenie v zime. Vykurovanie domu bolo naplánované elektrickým systémom podlahového vykurovania so samostatnými digitálnymi termostatmi v každej izbe , možnosťou krbu v obývačke a prípravou na klimatizačné jednotky s invertorom, pre úsporné vykurovanie v prechodovom období. Orientácia okien domu je na dve svetové strany (V, J), čiže dom je vo vnútri slnečný, ale bez nadmerného prehrievania v lete s príjemným pocitom. Dom je vybavený dvomi zdrojmi vody, kde sa centrálne dá prepínať z ktorého zdroja chce byť užívateľ napájaný. Jeden prívod je určený zo studne 22 m hlbokej, ktorá je dispozícii zo susedného pozemku v rámci vecného bremena. Druhý prívod je na vodu ktorá sa pripája z verejného vodovodu z ulice školská. Dom je pripojený na kanalizáciu. Dom je pripojený na optický kábel s možnosťou rýchlosti internetu 300 MB s. Strechy domu sú z plechovej škridle a z trapézového plechu s izoláciou isover a prípravou na inštaláciu fotovoltaických panelov
Dom má 6 miestností s terasou s celkovou zastavanou plochu 119,2 m2, celkovou úžitkovou plochou 181,5 m2, z toho 167,3 m2 vo vnútri domu a terasou 14,2 m2.
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU:
Prízemie:
• vstupná chodba, centrálny šatník, technická miestnosť -špajza, WC, kúpeľňa
• obývačka s integrovanou kuchyňou 39 m2
• hala- jedáleň 27,8 m2
• hosťovská izba alebo pracovňa 19,3 m2

Podkrovie :
• chodba nad schodiskom, kúpeľňa s WC
• detská izba, alebo pracovňa 14,8 m2
• spálňa 14,2 m2
• detská izba 14,2 m2

Na prízemí sa zo vstupnej chodby vchádza do priestornej obývačky spojenej s kuchyňou spolu o rozlohe takmer 39 m². Obývačka je dostatočne presklená a má 3 nadštandardne veľké okná, ktoré každé má takmer 4 m² spolu 12,6 m2 okennej plochy. posuvné dvere na terasu o úžitkovej ploche 14,2 m2, kde je výhľad na zeleň, ovocné stromy a vinič. Kuchyňa je integrovaná v obývačke s linkou s predsunutým pultom do priestoru obývačky. Zo vstupnej chodby sa vchádza do priestornej haly - jedálne, ktorá má veľmi dobre presvetlenie pomocou dvoch okien, ktoré každé má 3,1 m². Hala, alebo jedáleň má 27,8 m2 a priamo z nej sa vchádza do predsiene s toaletou so závesným systémom typu Geberit a samostatnej kúpeľne, ktorá je vybavená vaňou. Po vstupe do domu je možné odložiť šaty do centrálneho šatníka, za ktorým je technická miestnosť s prípravou TUV, s hlavný rozvádzačom a technikou pre internet, televízny signál a foto-voltaický systém domu a špajza. Z jedálne je prístup aj do hosťovskej izby, alebo pracovne, ktorá má 19,3 m2. Veľkorysý priestor jedálne obsahuje aj integrované schodisko, ktoré vyúsťuje na chodbu druhého nadzemné podlažia.
Druhé nadzemné podlažie je plánované ako nočná zóna , ktorá obsahuje samostatne WC s kúpeľňou a ďalšie 3 samostatné izby. Z chodby nad schodiskom s oknom je možné sa dostať do kúpeľne s WC a do všetkých 3 obytných miestnosti.. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, toaletou typu Geberit, a strešným oknom pre vetranie. Prvá obytná izba podkrovia môže byť využiteľná pre deti, alebo ako šatník spálne, alebo ako pracovňa pre niektorého z rodičov. Izba má plochu 14,8 m2 a je vybavená strešným oknom. Za miestnosťou sa nachádza samostatná spálňa s dvoma oknami – strešný oknom a oknom orientovaný na juh. Spálňa má úžitkovú 14,2 m². 3. miestnosť je detská izba s plochou 14,2 m² a tiež obsahuje jedno strešné okno.

EXTERIER
Dom má samostatný vchod z ulice Školská . Pozemok je v rozlohe 390 m² a zahŕňa nielen miesto pre garáž, ale aj priestor na trávnatú plochu, miesto pre pestovanie zeleniny. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy ako višňa, ringloty, dve broskyne, niekoľko viničou s bielym a vynikajúcim červeným hroznom. Južná strana pozemku bude oplotená pletivom so zelenou fóliou. Parkovanie je za bránou s možnosťou vybudovania garáže + pred domom sú 2 samostatné parkovacie miesta.

LOKALITA
Dom sa nachádza v blízkosti centra cca 200 m, kde je väčší supermarket, obecný trh, obecný úrad s poštou, matrikou a stavebným úradom. V blízkosti je tiež lekáreň, zdravotné stredisko pre dospelé aj deti, tiež súkromný zubný lekár. Blízkosti sa nachádza kaviareň, niekoľko reštaurácii, obchody zo záhradnými potrebami, železiarstvo, drogéria, farby laky a iné. V blízkosti sa nachádza krásne vybudované kúpalisko s exkluzívnou reštauráciou, kde sa konajú diskotéky alebo iné spoločenské akcie. Blízkosti domu sú služby ako kaderníctvo, zmrzlina, kaviareň s posedením vonku atď. Dostupnosť autom do Senca je 14 min. do Galanty 15 min. do Trnavy 25 min. a do Bratislavy ( AVION) 30 min. V blízkosti obce je termálne kúpalisko Vincov les v vzdialenosti cca 7 km, ďalej sa nachádzajú ďalšie termálne kúpaliská ako Aquapark Senec, termálne kúpalisko Diakovce, termálne kúpalisko horné Saliby. Obec nedávno oslávila výročie 800 rokov a v jej blízkosti sú krásne zariadenia pre oddych ako napríklad areál Relax, kde si môžete dať pečeného hejka, kde je malá zoologická záhrada kde je možné športovať medzi dvomi ramenami rieky. V obci sa nachádza menšia zoologická záhrada okolo jazera, kde je možné dať si pečené ryby alebo ďalšie jedla s nápojmi. V blízkosti Veľkých Úľan sa nachádza obec Jelka, kde je vodný mlyn a veľmi príjemné posedenie pri rieke , rôzne reštaurácie s možnosťami grilovania . Blízko Veľkých Úľan sa nachádza golfový areál Hrubá Borša, alebo golfový areál Sedín. Cez obec vedie cyklo trasa s veľmi dobrými možnosťami na bicyklovanie , nakoľko sa jedná o príjemné roviny so zelenými porastmi.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet terás 1
Výmera pozemku 390 m2
Úžitková plocha 167 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

BELLA VITA Slovakia HOME s. r. o.

Ing. Daniela Dobošová

zobraziť telefón