logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Levice, 81 m², Pôvodný stav ID: 2217855

Lokalita: Levice
Ulica: gen. M.R. Štefánika
Úžitková plocha: 81 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.09.2021
81 m2
93 000 €

3 izbový byt na predaj v centre mesta Levice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária PATRIOT REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v úplnom centre mesta Levice.

Byt má 80,60m2, plastové okná a v izbách parkety. Inak je v pôvodnom stave, s balkónom a prislúcha k nemu i pivnica. Nový majiteľ si ho môže zrenovovať podľa svojich predstáv a požiadaviek. Najväčšou výhodou je vzdialenosť od centra mesta - a to len 2 minútky napešo od bytu. Preto je vhodný aj ako investícia.

 

Dispozične je riešený nasledovne: - vchádzame do priestrannej chodby. Naľavo sa nachádza kumbál, ktorý sa dá prerobiť na štýlový šatník. Oproti je vstup do samostatného wc. Pred nami sú dvere do obývacej časti bytu, ktorá má aj výstup na balkón. Vedľa nej, naľavo je spálňa. Oproti vstupu do spálne je chodba, ktorá vedie do kuchyne a po pravej strane je kúpeľňa so sprchovým kútom, má obklad a dlažbu. Kuchyňa má dva vstupy. Do väčšej špajze a do dalšej izby. Samozrejme táto môže slúžiť aj ako obývačka, ktorá sa dá moderne prepojiť s kuchyňou. Chodbička sa dá uzatvorit a tým vznikne veľká kúpeľňa.

 

Byt sa predáva podľa možnosti zariadený alebo na požiadanie nového majiteľa bude komplet vyprataný.

Pri vážnom záujme je dohoda na cene možná. K dispozícii bude voľný najskôr za 4 mesiace. 

 

Ak sa rozhodnete pre kúpu tohto bytu formou hypotekárneho úveru, radi a bezplatne Vám pomôžeme s komplexnými službami finančného sprostredkovateľa a zabezpečíme financovanie ktorejkoľvek nehnuteľnosti.

 

V prípade, že Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel.čísle: 0905 475 429 a dohodnite si obhliadku Vášho nového domova ešte dnes...

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 81 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

PATRIOT Reality.

Mgr Igor Kúdela

zobraziť telefón