logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Šurianky, 1 m², Pôvodný stav ID: 2216619

Lokalita: Šurianky
Ulica: Šurianky
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.09.2021
1 m2
279 990 €

Predáme nadštandardný rodinný dom v tichej časti obce Šurianky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Výborná ponuka!

Ponúkame Vám na predaj v zastúpení majiteľov reprezentačné sídlo nadštandardný rodinný dom v tichej časti obce Šurianky.

Dômyselné dispozičné riešenie nehnuteľnosti umožňuje, aby bol rodinný dom využívaný aj ako dvojgeneračné bývanie, príp. penzión. Veľká časť nehnuteľnosti je podpivničená a nachádzajú sa tu priestranné miestnosti, ktoré je možné využívať ako herňu, posilňovňu alebo spoločenskú miestnosť, ďalej menšie priestory určené pre dielňu, kotolňu alebo sklad. Súčasťou suterénu je garáž s montážnou jamou pre 1 motorové vozidlo.

Prízemie rodinného domu je riešené ako denná zóna. Je tvorené vstupnou chodbou, 2 miestnosťami s možnosťou využívania priestoru ako pracovňa alebo izby, kúpeľňou, oddelenou toaletou. Samozrejmosťou je priestranná a presvetlená obývacia izba, kuchyňa s komorou, jedáleň, ktorú je možné opticky prepojiť s kuchyňou a 1 priechodná miestnosť do bazénovej časti, ktorá môže byt využívaná ako ‚zimná záhrada‘. V priestrannej bazénovej časti s odpočivárňou a s výstupom na pozemok je príprava na sprchu a sociálne zázemie. Dvoj-garáž pre pohodlné parkovanie.

Poschodie nehnuteľnosti využívané ako nočná zóna z dispozičného hľadiska pozostáva z troch samostatných izieb so šatníkmi. Dve z izieb majú okrem šatníkov aj vlastné kúpeľne. Jedna z izieb má výstup na terasu.

V rodinnom dome sa nachádza aj miestnosť so samostatným vchodom s pestrými možnosťami využitia.

Pozemok, ktorý sa rozprestiera v tichej časti obce Šurianky, s dosahom viacerých inštitúcii, je o výmere 1.672 m2. Zastavaná plocha prízemia je 434 m2. Úžitková plocha celej nehnuteľnosti vrátane suterénu a poschodí je cez 600 m2.

Vzhľadom na dostupnosť inžinierskych sietí je nehnuteľnosť napojená na plyn, elektrickú energiu, obecnú vodu a kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza studňa. Vykurovanie podlahové s možnosťou výberu vykurovania plynom alebo peletkami.

V rámci rekonštrukčných prác a dostavby sa realizovala výmena plastových okien a dverí, výmena rozvodov elektroinštalácie a vodoinštalácie, predpríprava na alarm a klimatizáciu, zateplenie a aplikácia fasádnej omietky, výmena krytiny a odkvapového systému KJG, aplikácia interiérových stierok a maľovka, potery, keramická dlažba a mnohé ďalšie.

Výhodou je možnosť dokončenia a účelu využitia podľa predstáv nového vlastníka.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vypracovaný.

V prípade záujmu o obhliadku prezentovanej nehnuteľnosti alebo zodpovedanie doplňujúcich otázok ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0915 360 232 alebo prostredníctvom e-mailu ziackova.dominika@micikovareality.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Mičíková Reality, s.r.o.

Ing. Dominika Žiačková, RSc.

zobraziť telefón