logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Považská Bystrica, 108.30 m², Vo výstavbe ID: 2216475

Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: Dolný Moštenec
Úžitková plocha: 108.30 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.09.2021
108,3 m2
208 000 €

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS:PREDAJ 4-IZBOVÉHO BYTU VO VÝSTAVBE S V DOLNOM MOŠTENCI

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pre nášho klienta zabezpečujeme predaj nadštandardného 4 – izbového bytu s veľkou terasou v lokalite Dolný Moštenec. Byt bude súčasťou novostavby rodinného domu, ktorý je citlivo vsadený do nízkopodlažnej zástavby nových rodinných domov pri vstupe do mestskej časti Dolný Moštenec v smere z Považskej Bystrice.


Lokalita tak poskytuje všetku občiansku vybavenosť Považskej Bystrice a zároveň kľudné prostredie prímestskej lokality Dolný Moštenec.


Každý rodinný dom pozostáva z troch bytových jednotiek s vlastným parkovacím státím. Predmetom predaja je 4-izbový byt nachádzajúci sa na vrchnom 2. nadzemnom podlaží, z ktorého priamo vykročíte na veľkú terasu o výmere 62 m2. Komu nestačí vonkajšie parkovacie miesto, má možnosť dokúpenia garáže priamo v suteréne domu.  


Veľkou výhodou projektu je súkromie. Nakoľko sa nejedná o bytový dom a vysokopodlažnú zástavbu, každý vlastník bytu má len dvoch susedov. Rodinný dom nemá spoločné priestory, každý byt má samostatný vstup z exteriéru.   


Byty sú špičkovo technologicky vybavené - lokálna rekuperácia a fotovoltalika. Všetky bytové jednotky tak spĺňajú požiadavky energetickej triedy A0 s nízkymi prevádzkovými nákladmi.


Predpokladaný termín dokončenia – 05/2023.VÝSTAVBA UŽ ZAČALA-PREBIEHAJÚ GEOLOGICKÉ VRTY-viď.FOTKA,


Základné štandardy bytu:


Plocha bytu s terasou: 173,30 m2


Podlahová výmera bytu: 108,30 m2


Výmera terasy: 62 m2    


Cena: 208 000 EUR s DPH


Možnosť dokúpenia pozemku pri rodinnom dome po individuálnej dohode.


Dispozícia bytu: 3 spálne, kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa, samostatné WC s umývadlom, technická miestnosť a chodba. V exteriéri prislúcha k bytu vlastné parkovacie státie (s možnosťou dokúpenia garáže v suteréne domu).


Bytové jednotky sa dodávajú v štandarde holobyt, avšak kúpeľne a samostatné WC budú už v rámci základnej ceny plne dokončené (vrátane obkladov, dlažby a sanity). Terasa je ukončená hydroizoláciu bez finálnej dlažby.  


Pri stavbe budú použité kvalitné materiály - murované a železobetónové priečky, vápenno-cementové omietky s bielou maľovkou, SDK podhľady na stropoch, veľkoformátové okná z izolačného trojskla, dizajnové vchodové dvere, rekuperácia, fotovoltalika, bojler na ohrev teplej vody, podlahové kúrenie (kuchyňa, obývačka, kúpeľňa), stropné infrapanely, elektrické zásuvky a vypínače.Ponúkame Vám aj možnosť dokončenia bytu na kľúč po individuálnej dohode.


V cene je zahrnutý právny servis, odmena RK a radi Vám pomôžeme aj s nájdením najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.


Pre viac informácií prosím kontaktujte makléra - Ing. Michal Chalupka, mobil: 0907 453 853, mail: michal.chalupka@likereality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 3
Úžitková plocha 108,3 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Like Reality s.r.o.

Ing. Michal Chalupka

zobraziť telefón