logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Považská Bystrica, 81.32 m², Vo výstavbe ID: 2216336

Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: Dolný Moštenec
Úžitková plocha: 81.32 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.09.2021
81,3 m2
154 000 €

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS:PREDAJ 3-IZBOVÝCH BYTOV VO VÝSTAVBE S PREDZÁHRADKOU V DOLNOM MOŠTENCI

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pre nášho klienta zabezpečujeme predaj 3 – izbových bytových jednotiek s predzáhradkami v lokalite Dolný Moštenec. Bytové jednotky budú súčasťou novostavby rodinného domu, ktorý je citlivo vsadený do nízkopodlažnej zástavby nových rodinných domov pri vstupe do mestskej časti Dolný Moštenec v smere z Považskej Bystrice.


Lokalita tak poskytuje všetku občiansku vybavenosť Považskej Bystrice a zároveň kľudné prostredie prímestskej lokality Dolný Moštenec.


Každý rodinný dom pozostáva z troch bytových jednotiek s vlastným parkovacím státím a predzáhradkou. Predmetom predaja sú 3-izbové bytové jednotky na 1. nadzemnom podlaží. Komu nestačí vonkajšie parkovacie miesto, má možnosť dokúpenia garáže priamo v suteréne domu.  


Veľkou výhodou projektu je súkromie. Nakoľko sa nejedná o bytový dom a vysoko podlažnú zástavbu, každý vlastník bytu má len dvoch susedov. Rodinný dom nemá spoločné priestory, každý byt má samostatný vstup z exteriéru. 


Byty sú špičkovo technologicky vybavené - lokálna rekuperácia a fotovoltalika. Všetky bytové jednotky tak spĺňajú požiadavky energetickej triedy A0 s nízkymi prevádzkovými nákladmi.


Predpokladaný termín dokončenia – 05/2023.VÝSTAVBA UŽ ZAČALA-PREBIEHAJÚ GEOLOGICKÉ VRTY-viď.FOTKA,


Základné štandardy bytov:


Byt: B-1 (ETAPA 1,2): 86,72m2 podlahovej plochy + 40m2 predzáhradky, cena 163 600 EUR s DPH


Byt: B-1 (ETAPA 2): 86,72m2 podlahovej plochy, cena 163 600 EUR s DPH


Byt: B-2 (ETAPA 2): 81,32m2 podlahovej plochy, cena 154 000 EUR s DPH


Možnosť rozšírenia pozemku po individuálnej dohode.


Dispozícia bytu: 2 spálne, kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť a chodba. V exteriéri prislúcha ku každému bytu predzáhradka a vlastné parkovacie státie (s možnosťou dokúpenia garáže v suteréne domu).


Bytové jednotky sa dodávajú v štandarde holobyt, avšak kúpeľne a samostatné WC budú už v rámci základnej ceny plne dokončené (vrátane obkladov, dlažby a sanity).


Pri stavbe budú použité kvalitné materiály - murované a železobetónové priečky so zateplením, vápenno-cementové omietky s bielou maľovkou, veľkoformátové okná z izolačného trojskla, dizajnové vchodové dvere, rekuperácia, fotovoltaika, bojler na ohrev teplej vody, podlahové kúrenie (kuchyňa, obývačka, kúpeľňa), stropné infrapanely, elektrické zásuvky a vypínače.Ponúkame Vám aj možnosť dokončenia bytu na kľúč po individuálnej dohode.


V cene je zahrnutý právny servis, odmena RK a radi Vám pomôžeme aj s nájdením najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.


Pre viac informácií prosím kontaktujte makléra - Ing. Michal Chalupka, mobil: 0907 453 853, mail: michal.chalupka@likereality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 81,3 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Poschodie 1

Kontaktné údaje

Like Reality s.r.o.

Ing. Michal Chalupka

zobraziť telefón