logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Marianka, 60 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2216301

Lokalita: Marianka
Ulica: Lesná
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.09.2021
60 m2
90 000 €

Predaj chaty v Marianke, Malacky.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj chatu v Marianke, Malacky. Klasická chalupa, ktorá sa nachádza sa na pozemku/400m2/ v Marianke cca 20km od BA. Prístupnosť je po obecnej ceste až ku chalupe. Pozemok je udržiavaný. Chalupa je z veľkej časti zrekonštruovaná. Voda v dome je zo studne (61m) čistý prameň, elektrický bojler, septik, kúrenie krbom, ktorým sa vyhrievajú aj radiátory. Rozloha chalupy je 60 m2 celá je podpivničená. V hornej časti chalupy je spálňa, v dolej kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť. Na pozemku je jeden prístrešok na drevo a druhý na náradie, ktorý je uzamykateľný. Na pozemku sú okrasné stálozelené kríky.

Cena: 90 000 EUR

Kontakt: +421 905 563 400
E-mail: sprincova@danubereality.sk

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

PROVÍZIA PRE RK 3 000 EUR, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DANUBE Reality Group, s.r.o.

Mgr. Gabriela Šprincová

zobraziť telefón