logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Prievidza, 79 m², Vo výstavbe ID: 2216210

Lokalita: Prievidza
Ulica: Staré sídlisko
Úžitková plocha: 79 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.09.2021
79 m2
Cena na vyžiadanie

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BYT RIVERSIDE PRIEVIDZA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Radi by ste bývali v novostavbe, v byte v ktorom cítiť a vidieť novotu?

Vaša Realitná ponúka predpredaj bytu, ktorý bude skolaudovaný na jar v roku 2023 v novom bytovom komplexe RIVERSIDE na starom sídlisku v meste Prievidza.

LOKALITA
bytový dom sa nachádza za Čínskym múrom na starom sídlisku súbežne s riekou Handlovka. Lokalita je známa a veľmi vyhľadávaná pre množstvo zelene a pokojnú atmosféru. Je ideálna tak pre rodiny s deťmi ako aj pre páry, ktoré majú radi kľud a zároveň pešiu dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti ako potraviny LIDL, škôlku, školu, detské ihrisko mestský park, lekár, 10 minút peši do centra mesta atď.

BYTOVÝ DOM
pozostáva z dvoch vchodov a piatich podlaží. Dom je postavený s vatou zateplenej 38cm tehly a zateplenej rovnej strechy, priečky sú zo zvukovo izolačnej tehly. Okná a dvere sú plastové trojsklá. V celom dome je podlahové kúrenie.

BYT
pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom alebo vaňou a z pod omietkového WC. Ďalej sa nachádza obývačka s kuchyňou s výstupom na balkón a spálňa a detská izba.

VÝHODY
LOKALITA, NOVOSTAVBA, GARÁŽ, VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905 333 660, 0915 756 855. Alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 79 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Peter Vrták

zobraziť telefón