logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 53 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2215731

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Pražská
Úžitková plocha: 53 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.09.2021
53 m2
185 000 €

GRAFT ponúka 2-izb. byt Pražská ul.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAFT ponúka 2-izb. byt Pražská ul. - CENTRUM /BA v OV, 53 m2, zv.pr./5, výťah, bez loggie, bez energetického certifikátu.

Popis bytu: Predáme čerstvo zrekonštruovaný 2izbový byt na Pražskej ulici. Výmera bytu je 53?2m2, pozostáva z dvoch obytných miestností (16,45 a 18,78m2) a príslušenstva: kuchyňa (7,21m2) chodba (4,33m2) komora (1,51m2) kúpeľňa (3,42m2) a wc(1?47m2).

Dispozícia bytu: Byt je umiestnený na zvýšenom prízemí bytového domu. Po vstupe do bytu je vstuppná chodba, z ktorej sa ide do samostatnej kuchyne orientovanej do tichého dvora s murovanouch komorou. Z chodby sa tak isto ide do samostatnej kúpeľne s vaňou a samostatného wc. Zároveň sa z chodby vstupuje do obývačky cez ktorú je vstup do spáľne.
Zariadenie bytu: Byt je kompletne atraktívne zariadený, vrátane vybavenia kuchyne, po rekonštrukcií v ňom ešte nikto nebýval. V byte je nainštalovaná špeciálna rekuperatizačná klimatizácia, ktorá okrem ochladzovania, prípadne oteplovania vzduch aj filtruje, takze nie je potrebné vetrať oknami z ulice. Na oknách sú namontované vnútorné aj vonkajšie žalúzie, ktoré zabezpečujú dokonalé zatemnenie bytu.
Parkovanie: parkovanie je možné na spoločnom dvore za rampou, ktorý je spoločným pre obyvateľov bytov vo vchode.

Aktuálne náklady na prevádzku bytu sú 160,-EUR/mesiac.
Popis domu: Jedná sa o dom postavený v 30tych rokoch minulého storočia, s vysokými stropmi, dom má spoločnú kotoľňu zabezpečujúcu vykurovanie a ohrev teplej vody. Dom má 5poschodí a výťah, postupne prebiehajú práce na rekonštrukcií fasády domu.
Popis lokality: Dom sa nachádza na Pražskej ulici, neďaleko vlakovej stanice s ideálnym dopravným spojením na všetky strany. Blízkosť MHD, obchodov a na druhej strane kúsok do prírody v Horskom parku, prípadne na Kramáre sú nespornou výhodou. V každom prípade byt odporúčajme vidieť. Cena bytu je 185.000,- EUR vrátane kompletného vybavenia. - V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle:  0903/210 582.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 53 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Graft Reality s.r.o

ing. Kohucikova Katarina

zobraziť telefón