logo reality.sme.sk

Obchodné, Bratislava-Staré Mesto, 135 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2215685

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Špitálska
Úžitková plocha: 135 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.09.2021
135 m2
340 000 €

BA-STARÉ MESTO - Obchodný priestor pri električkovej zástavke

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 podlažný rohový nebytový, obchodný priestor v TOP lokalite v Bratislave - Staré mesto. Priestor sa nachádza na rohu Špitálskej a Dobrovského ulice - výborná viditeľnosť priamo z hlavnej cesty. Nespornou výhodou tohto obchodného priestoru je jeho poloha - priamo pri električkovej zástavke.

VYUŽITIE:
Priestor je v súčasnosti používaný ako hodinárstvo s históriou - prevádzkované od roku 1946. Možnosti využitia priestoru sú široké - menšie potraviny, eshop, predajňa rôzneho druhu tovaru, služby - notárska kancelária, cestovná kancelária a pod. Nakoľko má priestor 2 samostatné vstupy je možné urobiť dve nezávislé prevádzky.

DISPOZÍCIA:
Priestor pozostáva z 2 nadzemných a 1 podzemného podlažia.
Prízemná časť nebytového priestoru - vstup do tejto časti je priamo na úrovni chodníka z frekventovanej Špitálskej ul. Táto časť je využívaná ako hodinárstvo - pozostáva z jednej miestnosti + oddelený priestor v zadnej časti využívaný na úpravu hodiniek. V zadnej časti je schodisko vedúce do 1. nadzemného podlažia
1. nadzemné podlažie - pozostáva z jednej miestnosti s oknami smerom do Špitálskej ulice a čiastočne do Dobrovského ulice. V tejto časti sa nachádza aj malá kuchynka a zázemie (WC).
Suterén - táto časť priestoru má samostatný vchod z Dobrovského ulice. V prípade záujmu je možné tento priestor ľahko prepojiť s priestorom na Špitálskej ul. Priestor pozostáva z 1 veľkej miestnosti s odvetraním cez malé otvory + zázemie - WC. Z tohto priestoru je aj prístup do pivnice, ktorú tento priestor užíva. Tento nebytový priestor je veľmi vhodný ako vinotéka, alebo ako skladový priestor.
Priestor má vlastné vykurovanie - vlastný plynový kotol s malými prevádzkovými nákladmi.
Celková výmera nebytového priestoru je 130m2 + schodiská

PARKOVANIE:
Parkovanie je možné na parkovacích miestach BPS v blízkosti nebytového priestoru

NAŠE SLUŽBY
Táto nehnuteľnosť je ponúkaná prostredníctvom spoločnosti Domy pre ľudí - v provízii sprostredkovateľa sú zhrnuté poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti - základný poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 66€, poplatky za overovane podpisov predávajúcich na zmluvách, vypracovanie zmlúv a autorizácia zmlúv advokátom, poistenie pre prípad spôsobenej škody do výšky 1,5mil€, hypotekárne poradenstvo a kompletný realitný servis.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 135 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Domy pre ľudí s.r.o.

Mgr. Ľuboš Michalík

zobraziť telefón