logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Most pri Bratislave, 68.70 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2215255

Lokalita: Most pri Bratislave
Ulica: Orgovánová
Zastavaná plocha: 68.70 m2
Pivničná plocha: 7 m2
Celková plocha: 68.70 m2
Úžitková plocha: 68.70 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.09.2021
68,7 m2
154 500 €

3 izb. byt s parkovaním, balkónom a pivnicou, Most pri Bratislave

POPIS NEHNUTEĽNOSTIPríjemný 3 izbový byt sa nachádza na predmestí Bratislavy, v obľúbenej stále sa rozvíjajúcej obci - Most pri Bratislave.Lokalita je vyhľadávaná pre dobrú dostupnosť do mesta a jedinečnú občiansku vybavenosť, ktorou nedisponuje skoro žiadna iná obec: potraviny Billa, Lidl, Kraj, Coop jednota, trh s ovocím a zeleninou / DM drogeria, 101 drogéria, Teta drogéria / Zvierací obchod, Pepco a iné. Pošta, MŠ a ZŠ sú samozrejmosťou.

BYTOVÝ DOM je mimo hlavnej cesty, v tesnej blízkosti futbalového ihriska / detského ihriska, obklopený rodinnými domami, takže sa jedná o tichú a pokojnú lokalitu bez ďalšej výstavby! Bytovka je staršia (cca 30 rokov), avšak majitelia dbajú na neustálu rekonštrukciu. Jedná sa o zateplený okál bez výťahu. BYT o rozlohe 68,7 m2 je v osobnom vlastníctve majiteľov. Pred 9 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciu spolu so zmenou dispozície bytu. Do nehnuteľnosti teda nie je potrebná ďalšia investícia. 

 - Vstup je do priestrannej chodby odkiaľ sa ide do ďalších miestností. - Plne vybavená kuchyňa je spojená s priestrannou a svetlou obývačkou, nakoľko má denná časť západnú orientáciu. V priestore sa nachádza aj klimatizácia, čo určite majitelia ocenia najmä v lete. Z obývacej izby sa dostanete na podlhovastý balkón s posedením o rozmere cca 7m2. Výhľad na zeleň, ktorá je vo vlastníctve majiteľov bytov- Samostatné, priestranné WC a kúpeľňa s vaňou prešli v minulých rokoch taktiež rekonštrukciou. - 2 izby so vstavanými skriňami a orientáciou okien na východ. Zo spálne je výhľad na predzáhradku, na ktorej môžu majitelia tráviť voľný čas.Pozemky okolo bytového domu sú vo vlastníctve majiteľov bytov, ktorí sa o ne starajú. Vybudovali si pre vlastné účely menšie ihrisko a posedenie. Na foto je areál ešte pred dokončením. - Na prízemí bytovky sa nachádza veľká pivnica, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru. 

 Súčasťou zariadenia je aj: chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka, 2x TV,  konferenčný stolík, 2x posteľ bez matraca, práčka, komoda, botník, komoda vo WC a kuchynský stôl. CENA zrekonštruovaného a čiastočne zariadeného BYTU je 154 500 eur a v nej už sú zahrnuté všetky poplatky s prípravou zmlúv, katastrom, notárom či províziou pre RK za spracovanie a sprostredkovanie nehnuteľnosti. V prípade rýchleho jednania dohoda možná. 


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 68,7 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.

Mgr. Veronika Korcová

zobraziť telefón