logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Halič, 187 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2215245

Lokalita: Halič
Ulica: Staničná
Výmera pozemku: 657 m2
Úžitková plocha: 187 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.09.2021
187 m2
Cena na vyžiadanie

Podkrovný dom v obci Halič pri Lučenci Vás očarí

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom sa nachádza v tichej časti známej obce pri Lučenci, kde sa nachádza krásny kaštieľ a kde sa usporiadajú kultúrne a spoločenské akcie. Dom bol kolaudovaný v roku 1991, úžitková plocha je 187 m2, plocha pozemku je 657 m2.
Dom je po rekonštrukcii v rozsahu výmeny okien a vstupných dverí za plastové, má novú sedlovú oplechovanú strechu. Dve garáže majú zasúvacie brány s novými podlahami. V obytných miestnostiach je nová palubovka. Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba s otvorenou časťou pre posedenie, kuchyňa s jedálňou, komora a kúpeľňa s WC.
Na medziposchodí sa nachádza veľká obývacia miestnosť s orientáciou VZ. Na poschodí sú 4 izby a kúpeľňa s WC. Z izby na poschodí je vstup na loggiu.
Za domom je veľká prekrytá terasa s výhľadom do záhrady a na okolitú prírodu so zeleňou. Na terasu je výstup z jedálne cez zasúvacie presklené dvere.
Dom je v z polovice podpivničený. V pivniciach sú technické miestnosti, sprcha, skladište, práčovňa a súčasťou sú aj dve garážové miestnosti.
V dome sú všetky inžinierske siete, verejná kanalizácia, plynová prípojka, studňa. Do domu je zavedený optický kábel a pevná telefónna linka.
V cene domu je aj časť nábytku, kuchynská linka, poličky.
Obec Halič má zdravotné stredisko, škôlku, školu a základné obchodné strediská, reštauráciu, ubytovacie zariadenie.
TIP:
Dohodnite si obhliadku domu, určite Vás očarí polohou, orientáciou a hlavne začlenením do prírody. Kúpu odporúčame záujemcom, ktorí oceňujú priestranné bývanie s prepojením na okolitú prírodu a pre rodinu s deťmi.
Kontaktujte: Ing. Milan Varšo, Tel.: 0917138805, e-mail: varso@dmnotrereality.sk

Vykonáme pre Vás všetky služby súvisiace s predajom bytu (obhliadku, vypracovanie kúpnej zmluvy, potvrdenie správcu bytu, návrh na vklad do katastra, odovzdanie a prevzatie bytu a energií) vrátane služby finančného sprostredkovania na získanie úveru, poistenia, ktoré sú pre Vás zdarma.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 657 m2
Úžitková plocha 187 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DM Notrereality, s. r. o.

Ing. Milan Varšo

zobraziť telefón