logo reality.sme.sk

Objekt pre obchod, Bratislava-Staré Mesto, 70 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2215082

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Ventúrska
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 26.09.2021
70 m2
2 500 € mesačne

Prenajmeme Nebytový priestor na Ventúrskej ulici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 70 m2, priestor je k dispozícii prakticky ihneď,
nájomné je 2.500 EUR + DPH mesačne. Kaucia trojmesačné nájomné.
Počas prerábky priestoru pre potreby novej prevádzky (pri obchodnej prevádzke max 1 mes) až do dňa otvorenia prevádzky nájomca neplatí nájomné, iba energie a správu

Energie - v priestore je plyn, voda, elektrina. Plyn je vedený ako samostatné odberné miesto s vlastným meračom, elektrina a voda je meraná samostatnými podružnými meračmi pre daný priestor. Spotreba závisí od typu prevádzky v prenajatých priestoroch, čísla ktoré máme k dispozícii za rok 2019 - 2020 sa vzťahovali na sezónnu prevádzku predaj zmrzliny, takže nie sú úplne relevantné. Orientačná cena elektriny - oproti máme obchod so suvenírmi, kde sa svieti celý deň (100m2) a ich spotreba elektriny je cca 80 EUR + DPH mes.

Fakturácia energií na mesačnej báze podľa faktúry dodávateľa, buď ako skutočná mesačná spotreba alebo 11 zálohových platieb s následným ročným vyúčtovaním. Internet si rieši nájomca na vlastné náklady. OLO - v budove sú nádoby na separovaný odpad /plast, papier, sklo/, za tie sa neplatí, za komunálny odpad sa platí pomerná časť odvozu (cena jedného odvozu celého kontajnera = 5,34 EUR + DPH, pomerná časť prislúchajúca k ponúkanému priestoru = 1/2). Okrem toho sa platí poplatok za správu domu v sume 40 EUR mes + DPH. Plyn v priestore sa dlhodobo na vykurovanie nepoužíval, len sa temperovalo cez klimatizáciu.

priestor je kolaudovaný ako sekt bar.


Majiteľ preferuje nájomnú zmluvu na dobu určitú, min. 3 roky s opciou na predlženie, ale dá sa rokovať ak o kratšej dobe.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 70 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Marek Urbanovský - SPACE REALITY

Marek Urbanovský - SPACE REALITY

zobraziť telefón