logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Sazdice, 1702 m², Pôvodný stav ID: 2214965

Lokalita: Sazdice
Ulica: Sazdice
Úžitková plocha: 1702 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.09.2021
1 702 m2
53 000 €

Rodinný dom v obci Sazdice s veľkou hospodárskou budovou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj 2 izbový rodinný dom
vhodný na prerobenie si podľa vlastných predstáv budúcich majiteľov ,ktorý sa nachádza v obci Sazdice . Tento domček dýcha atmosférov z čias minulých bol postavený v roku 1935 .Je rozdelený na dve časti na prednú časť, ktorá je o rozlohe 51 m2 a bola postavená o 5 rokov neskôr ako tá zadná časť ,ktorá má rozlohu 22 m2 . V časti vhodnej na bývanie sa nachádzajú 2 obytné miestnosti ,kuchyňa ,kúpeľňa s toaletou a chodba. V obytných miestnostiach na podlahách je použitá dlážkovina a na chodbe, kuchyni a kúpeľni bola použitá dlažba. Okná v tejto časti sú v pôvodnom zachovalom stave. Kúrenie je tu vyriešené na tuhé palivo s rozvodom do radiátorov ,voda je ťahaná zo studne ktorá je na pozemku. Predná časť domu je postavená z tehly a v zadnej časti na výstavbu bol použitý pieskovec. Tieto dve časti sú spojené s gangovou chodbou .Pozemok má rozlohu 17 árov. Za domom sa nachádza montovaná budova nazývaná ako hospodárska budova v ktorej majitelia majú úložné priestory pre obilie a sú tu aj dielne, ktoré sú väčších rozmerov. Za hospodárskou budovou sa nachádza 9 árová záhrada. V prednej časti na pozemku sa nachádza aj letná kuchyňa s komorou.Pri vážnom záujme na cene dohoda možná!
Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Lenka Slušná 0911 131 906

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 1 702 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Lenka Slušná

zobraziť telefón