logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Pácin, 96 m², Pôvodný stav ID: 2214891

Lokalita: Pácin
Ulica: Fo ut
Výmera pozemku: 2020 m2
Úžitková plocha: 96 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.09.2021
96 m2
32 000 €

MAĎARSKO - PÁCIN RODINNÝ DOM BLÍZKO JAZERA NA RYBOLOV

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte svoje nové víkendové bývanie? Alebo Vás už nebaví bývanie v byte a hľadáte domček s pozemkom kde si po práci môžete vychutnať pohodu na terase?


Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový rodinný dom v župe Bodrogköz-Zemplén,v blízkosti rybárskeho jazera Karcsa v dedinke Pácin - Maďarsko 3 km od Slovenských hraníc.


Rodinný dom má rozlohu 96 m2 a je poschodový s dvomi kúpelňami. Je postavený z tehál s vonkajším zateplením. V roku 1996 prebehla rekonštrukcia výmena vedenia na medené. Kúrenie plynový konvektormi, v obývačke plus kachľová pec. Teplú vodu zabezpečuje elektrický bojler. Dom je orientovaný na juh, ďalej je k dispozícii balkón a terasa na západnej strane. Spodná časť: obývačka, spálňa, kuchyňa + malý sklad, kúpeľňa + WC. Podkrovie: vstupná chodba, 2 izby, kúpeľňa + WC. Parkovanie v uzavretom dvore, resp. v garáži. K domu patrí aj pozemok s rozlohou 2020 m2, ktoré je možné využiť na záhradkárčenie, tak isto je tam aj veľa ovocných stromov.


Cena 32 000 € a je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením LAKCIM karty. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 020 m2
Úžitková plocha 96 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát C

Kontaktné údaje

Reality69

INGATLAN 69

zobraziť telefón