logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Bratislava-Petržalka, 1 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2214683

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Kopčianska
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.09.2021
1 m2
143 000 €

Predaj, 4 - izbový byt- SKVELÁ INVESTÍCIA, Petržalka, Kopčianska, Bratislava

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený, 4 izbový byt na 7p./12.p. Bytový dom je kompletne prerobený, prešiel rekonštrukciou strechy a zateplenia v roku 2016. Tiež má dva vymenené výťahy.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, boli menené plastové okná, kúpeľňa a wc. Byt disponuje 3mi samostatnými izbami do ktorých sa vchádza cez kuchyňu. K bytu prináleží zasklená loggia a je orientovaný na sever a východ. Byt má 70m2 + pivnica

Mesačné náklady sú 160€ pre správcu a pre 2 osoby 40 eur elektrina. K bytu patrí aj látková pivnica a bytový dom disponuje aj bicykliarňov. Bytový dom je plne zabezpečený, výťahy sú na elektronického vrátnika, taktiež aj hlavná brána od vchodu.
Mimo to, byt obsahuje aj vrátnicu s plateným vrátnikom. Celý bytový dom je vysporiadaný a nie sú tu žiadne magistrálne byty. Pred bytom je bezproblémové parkovanie.

V blízkosti je množstvo voľnočasových aktivít - lasergame, motokáry, kúpalisko matadorka. Lokalita je blízko centra, neďaleko sa nachádza Galéria Tesco, školy, škôlky a množstvo voľnočasových aktivít pre deti. V blízkosti sa stavia množstvo novostavieb a tak sa dá očakávať prudký nárast cien v tejto lokalite, skvelé ako investícia.

Cena bytu je 143 000€.
V cene je zahrnutý právny servis, poplatky na katastri, zabezpečenie najlepšieho hypotekárneho servisu, kontakt na znalca, pomoc s prepismi zálohových platieb nehnuteľnosti a veľa ďalšieho.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 7

Kontaktné údaje

Realitná kancelária Arkádia, s.r.o.

Tomáš Holod

zobraziť telefón