logo reality.sme.sk

Garsónka, Čadca, 25 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2214113

Lokalita: Čadca
Ulica: Čadca
Úžitková plocha: 25 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.09.2021
25 m2
46 500 €

Garsónka po čiastočnej rekonštrukcii v meste Čadca

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AD-REALITY Kysuce – Ponúkame Vám na predaj útulnú Garsónku po čiastočnej rekonštrukcií v Čadci. V celom byte sú vymenené rozvody elektriny, vymurované jadro , vymenené plastové okná a kuchynská linka. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 12 poschodí. Byt je príjemne presvetlený, orientovaný na Južnú stranu. Rozloha bytu je 25 m2 + pivnica.


Bytový dom je zateplený a disponuje dvoma výťahmi. Byt sa nachádza v príjemnej lokalite, obklopená zeleňou a ponúkajúci kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádza supermarket, nemocnica, pošta, zastávka MHD, Materská a Základná škola, či kaderníctvo. Vzdialenosť od centra je cca 10 min.


Naša cena: 46.500 eur + dohoda, kontakt: 0902 701 055, www.ad-reality.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.


 


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 25 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 12

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Natália

zobraziť telefón