logo reality.sme.sk

Kancelárie, Poprad, 253 m², Novostavba ID: 2214034

Lokalita: Poprad
Ulica: Dlhé Hony
Úžitková plocha: 253 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.09.2021
253 m2
Cena na vyžiadanie

Exkluzívne kancelárske - obchodné priestory

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj exkluzívne komerčné kancelárske priestory na najvyššom podlaží o rozlohe 253 m2, čo zodpovedá rozlohe celého poschodia v budove. Ku kancelárskym priestorom patria aj 4 súkromné parkovacie miesta na parkovisku s rampou. Tieto kancelárske priestory ponúkajú širokú škálu využitia vďaka svojej veľkosti a konštrukcii budovy a preto je možné si celé poschodie vymedziť len pre svoje potreby alebo priestory predeliť a časť priestorov prenajať tretej strane.

Kancelárske priestory majú vlastné kúrenie formou tepelného čerpadla, ktorým sú v letných mesiacoch priestory aj klimatizované. Samozrejmosťou je výťah a schodište priamo ku kanceláriám s príslušným spoluvlastníckym podielom.

Výhodou týchto investičných priestorov je aj to, že sú momentálne prenajaté zabehnutými nájomcami, čo vytvára ihneď po kúpe novému majiteľovi pasívny príjem a návratnosť investície. V prípade, ak sa nový majiteľ rozhodne využívať priestory výhradne pre svoje potreby sú priestory voľné podľa dohody aj ihneď (najneskôr do 3 mesiacov od kúpy).

Cena za tieto exkluzívne priestory bude stanovená dohodou predávajúceho a kupujúceho.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 286 658 alebo zemcak@zemcakreality.sk

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Úžitková plocha 253 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

INVICTUM s. r. o.

ZEMČÁK Reality

zobraziť telefón