logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Rudabánya, 150 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2213946

Lokalita: Rudabánya
Ulica: Rózsa volgy út
Výmera pozemku: 2000 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.09.2021
150 m2
34 600 €

GEMINIBROKER - Rudabánya - 3i RD s veľkou terasou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER Vám ponúka príjemný rodinný dom s veľkou terasou, kde  je možné umiestniť bazén či vírivku. Terasa zároveň poskytuje dostatok súkromia, žiaden sused či okoloidúci Vás neuvidí. K domu prináleží veľký pozemok s rozlohou cca 2000m2. Úžitková plocha domu je 150m2. Na hornom podlaží sa nachádzajú 3 izby, kúpeľňa s WC, kuchyňa, špajza a miestnosť kde je vstup na povalu a zároveň aj na spodné podlažie. Tam sa nachádza niekoľko miestností, v niektorých je aj voda a radiátory. Ústredné kúrenie je zabezpečené prostredníctvom kotla na tuhé palivo. Tieto priestory je možné prerobiť na obytné. Kúrenie je V dome sú drevené okná a dvere, podlahy sú betónové + dlažba. Steny - stierky. Dom bol postavený v 70tych rokoch z tehál a strecha je škridlová. Do domu sú zavedené všetky inžinierske siete (voda, elektrika, obecná kanalizácia), okrem plynu (plynová prípojka je pred domom). Nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlavnej cesty vo veľmi príjemnej a pokojnej časti mesta Rudabánya. V blízkosti domu sa nachádza nové detské ihrisko, tenisové kurty, rudapark, jazero a mnoho ďalších atrakcií.


Cena 34 600 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet terás 1
Výmera pozemku 2 000 m2
Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón