logo reality.sme.sk

Rodinná vila, 240 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2213535

Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 500 m2
Úžitková plocha: 240 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.09.2021
240 m2
490 000 €

Jedinečná 4 izbová vila s bazénom a nádherným výhľadom na more v privilegovanej zóne, Benitachell, C

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Krásna vila s nádherným výhľadom na more v prilivegovanej a tichej zóne medzi Javea a Moraria. Má dve poschodia na prvom do ktorého sa vchádza hlavným vchodom sa nachádza otvorená kuchyňa s obývačkaou, spálňa s kúpeľňou, kuchyňou   a vstup na terasu zo súkromným bazénom. Veľmi dobre udržiavaná záhrada patio. Nachádza sa v rezidenčnej štvrti útesu Cumbre del sol, v blízkosti medzinárodnej školy Lady Elizabeth.

Benitachell, Cumbre del Sol

Uprostred  nádherného prostredia, medzi rybárskymi mestečkami Jávea/Xàbia a Teulada-Moraira, v malebnom mestečku Poble Nou de Benitatxell, cez kopec sa dostanete  k rezidenčnému letovisku Cumbre del Sol. Toto je miesto, ktoré je oveľa viac než len letovisko na pobreží Costa Blanca. Cumbre del Sol ponúka relaxný spôsob života pričom je človek  obklopení prírodným rajom a prírodným parkom  Granadella. Miesto Cumbre de Sol je známe aj obľúbenou, medzinárodnou elitnou školou The Lady Elizabeth School. 

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: čiastočne prerobený, Celková plocha: 240 m2, Úžitková plocha: 240 m2, Plocha pozemku: 500 m2, Počet podlaží: 2, Počet izieb: 3, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, Klimatizácia: áno, Parkovanie: áno, Voda: verejný vodovod, Typ: exteriérový, Zariadenie: čiastočne, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: áno, Materiál: Kameň, Terasa: áno, Terasa plocha: 100 m2, Vykurovanie: vlastné - elektrické

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 500 m2
Úžitková plocha 240 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

ŠPANIELSKENEHNUTELNOSTI.SK

Eva Rohrman Madova

zobraziť telefón