logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Krompachy, 350 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2213443

Lokalita: Krompachy
Ulica: SNP
Zastavaná plocha: 135 m2
Výmera pozemku: 888 m2
Úžitková plocha: 350 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.09.2021
350 m2
139 000 €

ZREKONŠTRUOVANÝ Rodinný Dom Krompachy, pozemok 888m2, všetky IS

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V exkluzívnej ponuke Ante reality Vám ponúkame na kúpu RODINNÝ DOM v Krompachoch.

Dom s riadne prideleným súpisným číslom je po kompletnej rekonštrukcii interiéru, v dobrom a udržiavanom stave. Prístup k nemu je možný z asfaltovej cesty na ulici SNP. Kamenno tehlový dom pozostáva z jedného obytného podlažia, neobývaného podkrovia a je takmer kompletne podpivničený. Dispozícia obytnej časti pozostáva z veľkej terasy, chodby, kuchyne, štyroch izieb, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom. Z terasy je krásny výhľad na udržiavanú záhradu a okolitú prírodu. Súčasťou predaja je takisto murovaná garáž. Zastavaná plocha cca 9m x cc 15m, tj. cca 135m2.

Inžinierske siete- obecný vodovod + studňa, elektrina, kanalizácia, plyn.

Súčasťou predaja sú právne vysporiadané pozemky pod domom samotným a takisto priľahlé pozemky. Veľkosť pozemkov celkom je 888 m2. Šírka pozemku cca 18.5 m, dĺžka cca 48 m. Stavba je vedená na liste vlastníctva ako Rodinný DOM. Uvedený právny stav teda dovoľuje pri kúpe uvažovať okrem iného aj o financovaní kúpy cez hypotekárny úver.
V dosahu domu sa nachádzajú potraviny, lekáreň a pod., pričom k dispozícii sú v Krompachoch takisto supermarkety LIDL, Tesco.... Okolie ponúka bohaté možnosti na turistiku, prípadne na lyžovanie v stredisku Plejsy.

Predaj zahrňuje KOMPLETNÝ právny SERVIS, prehlásenie odberu médií ako elektrina, plyn a poradenstvo súvisiace s kúpou či financovaním. Všetko Vám zabezpečíme kvalitne na základe takmer 22 ROČNÝCH SKÚSENOSTÍ s prácou v realitnej kancelárii. Realitná kancelária je členom Realitnej únie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 888 m2
Úžitková plocha 350 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

zobraziť telefón