logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Košice-Krásna, 960 m² ID: 2213438

Lokalita: Košice-Krásna
Ulica: Smutná
Výmera pozemku: 960 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.09.2021
0 m2
199 000 €

Stavebný pozemok Košice - Krásna, Smutná ulica, plocha 960m2, všetky IS

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke Vám exkluzívne ponúkame na predaj VAŠE NOVÉ BÝVANIE vo vyhľadávanej, lukratívnej lokalite v Košiciach, v mestskej časti Košice-Krásna.

Pozemok o výmere 960m2 je situovaný mimo dopravného ťahu, v zástavbe rodinných domov, v tichej časti v centre obce, s dostupnosťou MHD iba 100m, s výbornou občianskou vybavenosťou. Na pozemku sa nachádza dom so zastavanou plochou 118m2 a prístavbou 57m2.

Občianska vybavenosť v dosahu: základná škola, škôlka, kostol, potraviny, zmrzlina, pizzéria, kaderníctvo, kozmetika, cyklotrasa, detské ihriská, multifunčné ihrisko

Pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami:

kanalizácia

obecná voda
kopaná studňa /13m/
plyn
optika
obecná prístupová asfaltová cesta

Rodinný dom /118m2/ bol postavený v roku 1964, avšak prešiel postupnou rekonštrukciou od roku 2008 . Ide o prízemný, suchý, izolovaný dom /drenážou/ , so vstupom z dvora, murovaný zväčša z betónových tvárnic a tehly, drevený sedlový väznicový krov, nové debnenie v roku 2008, zastrešenie lepenková krytina /asfaltový šindel/. Fasáda zateplená z dvoch strán 10cm polystyrénom. Vonkajšie omietky na zatepelených stenách domu silikátové, ostatné výpenné.

Dom je neštandardne riešený /viď pôdorysy/.

Znalecký posudok je k dispozícii v našej realitnej kancelárii.

Názor makléra:

Veľmi pekný pozemok s RD ktorý je vhodný na okamžité bývanie.

Uvoľnenie je podmienené kúpou inej nehnuteľnosti.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 960 m2

Kontaktné údaje

Visit Real s.r.o

Visit Real s.r.o

zobraziť telefón