logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Nitra, 81 m², Novostavba ID: 2213293

Lokalita: Nitra
Ulica: Podzámska
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 81 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.09.2021
81 m2
205 900 €

Pod hradom – nové byty v centre Nitry

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nové, priestorovo veľkorysé, 2-izbové až 4-izbové byty s balkónom, loggiou alebo záhradkou v novom projekte Bývanie pod hradom, vo vynikajúcej lokalite hneď pod Nitrianskym hradom.

Už staviame!
Vyberte si svoj byt ešte dnes a nechajte ho dokončiť podľa svojho vlastného štýlu! V cene bytu je aj kobka a dokončenie do štandardu.

Pozrite si kompletnú ponuku voľných bytov na www.byvaniepodhradom.sk
Pozrite si, ako bude vyzerať váš nový byt v projekte Bývanie pod hradom vo virtuálnej realite:
https://vre.mollyinvr.com/player/B6cA3cc04820c93b85696F82

O PROJEKTE
Objavte lepší život v centre Nitry! Tu viete o všetkom, čo sa v meste deje. Máte kráľovskú slobodu voľby - ponoríte sa do ruchu mesta alebo dáte prednosť meditácii v zeleni mestského parku? Chcete relaxovať sám doma alebo medzi ľuďmi? A svoje rozhodnutie môžete meniť každú minútu. Lebo také je bývanie v skvelej nitrianskej lokalite, v novom komornom projekte Bývanie pod hradom

Váš nový domov má všetko, čo som si môžete priať pre pohodlný život v centre mesta – komfort menšieho bytového domu s privátnym zeleným nádvorím, bezproblémové parkovanie v podzemnej garáži, veľkorysé a moderné dispozície bytov. A k tomu skvelú lokalita v živej štvrti v ľahkom dosahu úplného nitrianskeho centra. Jednoducho perfektné mestské bývanie s jedinečnou atmosférou.

V projekte nájdete celkom 33 bytov, všetky byty s balkónom, loggiou alebo záhradkou.

BYTOVÝ DOM
Keď sa pozriete z okna svojho nového bytu, uvidíte všade upokojujúcu zeleň. V okolí projektu a aj na jeho nádvorí, ktoré je tvorené zelenými predzáhradkami bytov na prízemí projektu. Architektonicky je projekt Bývania pod hradom navrhnutý s rešpektom k histórii, no tak, aby obyvateľom poskytol komfortné a moderné mestké bývanie. K tomu pomáha aj 42 parkovacích miest v podzemnej garáži, privátne predzáhradky bytov na prízemí a bezbariérový prístup do každého z 33 bytov. Obytný priestor sa rozkladá na 4 nadzemných podlažiach a ponúka 2-izbové až 4-izbové byty, všetky s balkónom, loggiou alebo záhradkou. Snahou developera bolo v projekte vytvoriť štýlové moderné mestské bývanie v prémiovej kvalite, a tak sa budúci obyvatelia môžu tešiť z nadštandardného vybavenia svojich bytov, ktoré je už v cene. Honosné dispozície bytov plnia všetky nároky na komfortné mestské bývanie. Byty sú predávané v štandarde navrhnutom architektmi projektu, s drevenými podlahami, veľkými oknami, dizajnovou sanitou aj predprípravou na klimatizáciu. Finálny výber dizajnu je však na novom majiteľovi - každý si vie vybrať tak, aby čo najlepšie vyjadril svoj štýl.

TECHNICKÝ ŠTANDARD BYTU
Plastové okná s izolačným trojsklom
Teplovodné podlahové kúrenie s priestorovým termostatom
Vlastná kotolňa pre bytový dom
Predpríprava pre klimatizáciu
Rekuperácia vzduchu v každej izbe
Bezpečnostné vstupné dvere tr. 3
Bezbariérový vstup
Pivničná kobka v cene bytu
Medené elektrické podomietkové rozvody
42 parkovacích miest v podzemnej garáži

Štandard na výber z viacerých dizajnov v cene bytu – drevené podlahy, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, veľkoformátová keramická dlažba a keramický obklad, dizajnová sanita

CENA OD:
2-izbový byt s loggiou (54,73 m2 byt + 4,99 m2 loggia) od 142 900 €
3-izbový byt s loggiou (81,04 m2 byt + 6,56 m2 loggia) od 205 900 €
4-izbový byt s loggiou (103,79 m2 byt + 3,24 m2 loggia + 26,14 m2 terasa) od 242 900 €

LOKALITA
Bývanie pod hradom sa nachádza v očarujúcej lokalite plnej života, ktorá ponúka nespočetné možnosti pre lepší život v centre Nitry. Bohatá občianska vybavenosť v pešej dostupnosti, športoviská, reštaurácie, bary, kaviarne, školy, park, kultúra - nič nie je ďaleko. Bývanie pod hradom sa nachádza v susedstve areálu Nitrianskeho hradu, okolo ktorého sa na 20 hektároch rozkladá mestský park s fontánou, detským ihriskom, pivárňou, ale aj altánkom ponúkajúcim bohatý kultúrny program. V horúcich letných dňoch oceníte kúpalisko, z ktorého máte výhľad na hrad.

Viac informácií o projekte na www.byvaniepodhradom.sk alebo priamo u nášho predajcu.
Kontaktujte nás už dnes!

Chránime vás aj seba:
1. Využite možnosť ONLINE OBHLIADKY prostredníctvom mobilných technológií – ak nechcete byť osobne prítomní na mieste, naši predajcovia vám zabezpečia obhliadku nehnuteľností cez realtime video prostredníctvom skype alebo whatsapp hovoru.
2. Naši predajcovia pri osobných obhliadkach používajú ochranné pomôcky – rúška a jednorazové rukavice.

Martin Štetiar
mobil: 0915 577 410
mail: stetiar@pupava.com

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 81 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 2

Kontaktné údaje

pupava development, s.r.o.

Martin Štetiar

zobraziť telefón