logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Prievidza, 306 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2212319

Lokalita: Prievidza
Ulica: Sad 600-ročnice
Zastavaná plocha: 67 m2
Pivničná plocha: 30 m2
Výmera pozemku: 239 m2
Celková plocha: 306 m2
Úžitková plocha: 306 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.09.2021
306 m2
80 000 €

BEDES - REZERVOVANÉ | Nadštandardná záhradná chatka s bazénom a jazierkom v Prievidzi

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

BEDES Realitná kancelária Vám predstavuje murovanú, záhradnú chatku v Sade 600-ročnice, v Prievidzi.

Sad 600-ročnice je jedna z najvačších záhradkárskych a chatových oblastí. Sad sa nachádza na okraji mesta. Do centra mesta sa dostanete autom do 10 minút. Do areálu vedie celoročne udržiavaná cesta. Parkovanie pre 3 osobné autá je zabezpečené pred chatkou.Celá chatka je murovaná a kompletne zrekonštruovaná. Má dve podlažia a suterén v ktorom je pivnica. Podlažia sú rozdelené do dennej a nočnej časti. Obytná plocha nehnuteľnosti je 107m2 bez pivnice.Denná časť na prízemí začína vstupnou chodbou, do ktorej je vchod z dvora aj z parkoviska.

Obývacia miestnosť je čiastočne spojená s kuchyňou. V obývacej miestnosti sa nachádza piecka na tuhé palivo, ktorá slúži na vykorovanie chatky. Kuchyňa disponuje dostatočne veľkou kuchynskou linkou so sporákom na plyn.

Veľká kúpelňa je ladená v tmavších farbách a materiáloch čo vytvára pravú chatovú atmosféru. 2 samostatné spálne. Každá disponuje dostatkom priestoru.

Dennú časť veľmi dobre dopĺňa tmavý nábytok a a kamenné obklady na stenách. Celý strop v tejto časti je z drevených, tmavých trámov.

Do nočnej časti vedie schodisko z kuchyne. 

Hlavná spálňa je dostatočne priestranná. Miesto ušetrí aj vstavaná skriňa na mieru. Z hlavnej spálňe sa vchádza do druhej spálne. Na pozemku s rozlohou 240m2 je bazén s filtráciou a ohrevom, jazierko s možnosťou chovu rýb alebo na okrasu, takisto aj altánok a krb

Pri bazéne a jazierku je vybudovaná oddychová zóna. Pozemok je udržiavaný s dostatkom zelene. Celý pozemok je oplotený, čo vytvára dokonalé súkromie. Všetky inžinierske siete sú v chatke aj na pozemku. Cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.Vykročte k Vášmu novému bývaniu s našou Realitnou kanceláriou s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

     


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 239 m2
Úžitková plocha 306 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

BEDES | Realitná kancelária

Martin Drienik

zobraziť telefón