logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Žilina, 64 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2211404

Lokalita: Žilina
Ulica: Dobšinského
Celková plocha: 66 m2
Úžitková plocha: 64 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.09.2021
64 m2
144 900 €

AGENT.SK | 2-izbový byt s pekným výhľadom na sidlisku Vlčince v Žiline

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku: 2-izbového bytu, ktorý ponúka exkluzívne realitná kancelária AGENT.SK

Ďalšie informácie o byte vám poskytne náš realitný agent Pavol Hlávka +421902655711, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Byt sa nachádza v bytovom dome s výťahom na najvyššom poschodí. K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 1,80 m2, ktorá sa nachádza na 1. podzemnom podlaží. Podlahová plocha bytu s pivničnou kobkou má výmeru 64 m2. Zrekonštruovaný balkón má 2 m2.

Kuchyňa so špajzou a obývacia izba je orientovaná na juhozápad. Spálňa je orientovaná na juhovýchod. Byt prešiel modernizáciou, pri ktorej boli vymené plastové okná, vymurované bytové jadro, zmodernizovaná kúpeľňa s toaletou, osadená bola aj nová kuchynská linka s plynovým sporákom, elektrickou rúrou a umývačkou riadu.

V bytovom jadre a kuchyni boli vymenené elektrické rozvody. V kuchyni a chodbe je položená dlažba a v izbách je plávajúca laminátová podlaha. Do bytu je zavedená optická sieť a pripojenie na internet / TV od všetkých poskytovateľov.

V roku 2012 bol bytový dom zaizolovaný tepelnou izoláciou, pričom bola zrekonštruovaná aj strecha. Plánovaná je výmena stúpacích rozvodov a výťahu. Obytný dom je pod správou žilinskej spoločnosti OSBD Žilina. Mesačné platby správcovi pri trojčlennej rodine sú 115 EUR. Mesačné náklady na elektrickú energiu a plyn sú podľa spotreby cca 30 EUR.

V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, a to jasle, materské škôlky, základné školy, umelecká škola, oddychové zóny, detské ihriská, poliklinika, zastávky MHD, obchody, nákupne centrá, pošta, kostol a reštaurácie.

Od bytového domu sa za pár minút dostanete na príjemnú prechádzku lesom do Lesoparku Chrasť. Tiež na Vodné dielo Žilina, pri ktorom môžete realizovať rôzne športové aktivity. Na žilinský diaľničný obchvat sa dostanete autom od domu za 3 minúty.

Kúpu tohto 2-izbového bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 64 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 7

Kontaktné údaje

AGENT.SK, s. r. o.

Pavol Hlávka

zobraziť telefón