logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Banská Bystrica, 1 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2210759

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Uhlisko
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.09.2021
1 m2
435 000 €

EXKLUZÍVNE na predaj - Sídlo, rodinný dom vhodný na bývanie, reprezentatívny priestor na podnik.účel

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Winnersreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj - Sídlo, rodinný dom vhodný na bývanie, ale aj ako reprezentatívny priestor na podnikateľské účely.
Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta – Uhlisko – Banská Bystrica. Pokojné prostredie, tichá časť mesta, ale aj výborná dostupnosť do centra mesta.

Predáva sa kompletne zrekonštruovaný a zariadený dom, podnikateľská časť, garáž a pozemok na parkovanie. Benefitom nehnuteľnosti je slnečná terasa s bazénom. Rodinná vila vznikla spojením dvoch domov, kde každý dom má vlastný vchod. Vila je napojená na všetky inžinierske siete, je oplotená a chránená kamerovým systémom. Disponuje dvoma veľkorysými balkónmi s presklenným a nerezovým zábradlím. Zariadená je v modernom štýle. Keďže táto ponuka je rozsiahla, viac informácií a fotodokumentáciu Vám radi poskytneme osobne, alebo telefonicky.


Z hľadiska možného využitia je vilu možné využívať na bývanie, ale aj na podnikanie, či už v cestovnom ruchu, ako sídlo firmy, sociálne služby, alebo ako malé privátne zdravotné stredisko - ambulancie lekárov prípadne kombináciou týchto činností.

CENA A PLATBA:
* cena nehnuteľnosti: 435.000,-€
* bez akýchkoľvek tiarch
* platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru.(pomôžeme Vám
s jeho vybavením)


Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitácia.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 2
Počet terás 1
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Marcela Mesiková

zobraziť telefón