logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Banská Bystrica, 26 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2210466

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Medzibrod
Výmera pozemku: 350 m2
Úžitková plocha: 26 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.09.2021
26 m2
52 000 €

Chalupa Banská Bystrica predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Delta Property ponúka na predaj chalupu, ktorá sa nachádza 17 km od Banskej Bystrice v obci Medzibrod. Stojí na pozemku s rozlohou 350 m2. Úžitková plocha 26m2 (kuchynský kút, kúpeľňa, obývací priestor) a podpivničený priestor 15m2. Priamo na pozemku môže parkovať jedno menšie auto.


Inžinierske siete: elektrina (aj 400V), obecný vodovod, žumpa (len WC), trativod (sprcha, umývadlo, kuch. drez); ohrev vody el. bojlerom; sporák na plynovú bombu; vykurovanie na tuhé palivo v krbovej piecke.


Materiál: dom - tehla, skala, hlina, strecha sedlová staršia v dobrom stave - škridla, okná - plast, dvere - drevo, podlahy - dlažba, drevo.


V chalupe je spoločnosťou Telekom pripojený internet (WiFi) a TELEVÍZIA v programových balíčkoch „M“ za 52 000 €.


Lokalita: výborná je aj poloha chalupy v blízkosti je- obchod COOP Jednota, pošta, reštaurácia, obecný úrad, autobusová zastávka, 10 min. kostol, 15 min. železničná stanica; 20 min kúpalisko (na vlastné riziko; v podstate sa jedná o požiarnu nádrž).


K domu nie je vyhotovený energetický certifikát.


Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 350 m2
Úžitková plocha 26 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Delta Property s.r.o.

Romana Jasová

zobraziť telefón