logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčín, 80 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2209739

Lokalita: Trenčín
Ulica: M. Rázusa
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.09.2021
80 m2
134 900 €

Na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Trenčín, časť Sihoť, ul. Martina Rázusa.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

3D Virtuálna prehliadka TU.


https://my.matterport.com/show/?m=jKREJiXf5ic


Video prehliadka TU.


https://youtu.be/_gook2CDSLU


EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Trenčín, časť Sihoť, ul. Martina Rázusa. Byt o rozlohe 80 m2 sa nachádza vyvýšenom prízemí zatepleného tehlového bytového domu. Byt nemá balkón, pivnica je v suteréne bytového domu, cca 9 m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, vymenené plastové okná, v izbách nové hrubozrnné omietky,. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke. Veľkou výhodou bytu je, že bytový dom má vlastné vykurovanie.  V blízkosti bytového domu je kompletná občianska aj obchodná vybavenosť (základná škola, škôlka, zastávka MHD), pešou chôdzou 10 minút do centra Trenčína.


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!


+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.


+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

BartanusReality s.r.o.

Martin Bartanus

zobraziť telefón