logo reality.sme.sk

Iný stavebný pozemok, Skalica, 5382 m² ID: 2209495

Lokalita: Skalica
Ulica: Skalica
Výmera pozemku: 5382 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj veľký pozemok vhodný na výstavbu v meste Skalica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • Ponúkame na predaj pekný, veľký, slnečný pozemok obdĺžnikového tvaru vo vinohradníckej oblasti, vhodný na výstavbu vinohradníckeho domu. Pozemok sa nachádza v meste Skalica nad lokalitou Predmestie, v oblasti novo postavených rodinných domov, vinohradníckych domov a hospodárskych usadlostí. Pozemok vedený ako trvalý trávny porast je o výmere 5382 m2 (šírka cca 42 m a dĺžka 120 m), prístupný z dvoch strán. Je možné ho rozdeliť na dva pozemky. Pravidelne kosený, bez viniča a bez stromov, pripravený na výstavbu. K pozemku vedie asfaltová cesta.

Výhodou tejto nehnuteľnosti je šírka pozemku, rovinatý terén, tichá a zaujímavá lokalita, ale v tesnej blízkosti mesta s celkovou občianskou vybavenosťou.

Cena: 50 €/m2

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Jana Filúšová - 0905 496 941

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 5 382 m2
Plyn 3

Kontaktné údaje

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Jana Filúšová

zobraziť telefón