logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Juh, 176 m², Pôvodný stav ID: 2209011

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: kc-145-01-176
Úžitková plocha: 176 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 20.09.2021
176 m2
873,5 € mesačne

Prenájom kancel. celku (176,30 m2 m2, 3k, 1. p., č. 7, kuch., WC, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné priestory v uzavretom a stráženom výrobno - skladovom areáli v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh.

Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál, administratíva a manipulačné a parkovacie plochy. Administratívne priestory sa nachádzajú na rôznych podlažiach administratívneho traktu hlavnej budovy. Tvoria ich najmä samostatné klimatizované celky pozostávajúce z niekoľkých kancelárií, vlastnej kuchynky a sociálneho zázemia. Prízemné priestory majúce samostatný vstup sú využiteľné aj na obchodné účely. Priestory sú zväčša klimatizované a vykurované podlahovým kúrením. Majú plastové okná a keramické / plávajúce podlahy. Všetky objekty a priestory sú monitorované kamerovým systémom, vstup je prostredníctvom čipov. V areáli je veľké množstvo parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkaný priestor je administratívny priestor pozostávajúci z 3 kancelárií, sociálneho zázemia (2x WC), chodby a vlastnej kuchynky na 1. poschodí. Uzatvorený celok je prístupný zdieľaným schodiskom z prízemia budovy. Celková výmera priestoru je 176,30 m2 (z toho kancelárie 29,80 + 26,90 + 34,90 m2, chodba s kuchynkou 38,90 m2). Priestor má plastové okná a podlahové vykurovanie. Má administratívny charakter, optické pripojenie k sieti a wifi.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: od 873,50 € (bez médií a bez DPH)

DOMIOS je výhradný zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 176 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón