logo reality.sme.sk

Výrobné, Košice-Juh, 206 m², Pôvodný stav ID: 2208806

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: hs-145-205
Úžitková plocha: 206 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 20.09.2021
206 m2
827,7 € mesačne

Prenájom výrob. priestorov (205,92 m2, 1. p., výťah, kuch., WC, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné priestory v uzavretom a stráženom výrobno - skladovom areáli v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh.

Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál, administratíva a manipulačné a parkovacie plochy. Administratívne priestory sa nachádzajú na rôznych podlažiach administratívneho traktu hlavnej budovy. Tvoria ich najmä samostatné klimatizované celky pozostávajúce z niekoľkých kancelárií, vlastnej kuchynky a sociálneho zázemia. Prízemné priestory majúce samostatný vstup sú využiteľné aj na obchodné účely. Priestory sú zväčša klimatizované a vykurované podlahovým kúrením. Majú plastové okná a keramické / plávajúce podlahy. Všetky objekty a priestory sú monitorované kamerovým systémom, vstup je prostredníctvom čipov. V areáli je veľké množstvo parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkané priestory sú polyfunkčné (výrobné, skladové alebo kancelárske) priestory na 1. poschodí objektu. Uzatvorený celok je prístupný samostatným vchodom a schodiskom z prízemia budovy. Priestory majú vlastný nákladný výťah. Výmera hlavných priestorov (veľká hala) je 151,60 m2. Priestory majú plastové okná, radiátorové vykurovanie a klimatizáciu. Zdieľané zázemie pozostáva z kuchynky a spoločnej chodby (12,00 m2, podl. vykurovanie) a vstupných priestorov so schodiskom (65,60 m2). V objekte je optické pripojenie na internet.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: 827,72 € (bez médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 206 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón